Top 10 Wolfcraft Diamantbohrer Set – Ruční nástroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. wolfcraft

#ad

Ø 5-10 mm, hloubka řezu 30 mm, wolfcraft Sada vrtací korunky, diamantový reut Ceramic, 5dílná I 8771000 I pro instalaci sanitárních upevnění a kabelů v dlaždicích a dlaždicích

#ad
wolfcraft #ad - Vedení s integrovanou houbičkou pro řádné vodní chlazení diamantového vybavení a přesného vrtání, kvalitní 2komorový plastový box. 4 vrtací korunky diamanty "ceramic" s vysokou dobou životnosti pro přesné vrtání do dlaždic a obkladaček Ø 5, hloubka řezu 30 mm, 6, 8 a 10 mm, např. Kulatá násada Ø 10 mm pro použití s aku šroubovákem, bezpečnost ověřená kvalitou TÜV. Vč. Pro sanitární upevnění a vedení kabelů.
Značkawolfcraft #ad
VýrobceWolfcraft #ad
Výška5.12
Délka1.89
Hmotnost0.62
Šířka6.5
Číslo dílu8771000
Modelka8771000
ZárukaWOLFCRAFT 8771000 - Set de brocas de diamante contenido: 4 brocas diamant y 1 guía Ø 5, 6, 8, 10 mm

2. EFFEKTWERK

#ad

EFFEKTWERK Sada vrtáků na dlaždice pro tvrdé dlaždice – diamantový vrták do dlaždic 6 mm 8,10,12 & vrták do jemné kameniny vrták na sklo žula mramor keramický vrták na dlaždice – šestiúhelníkový dřík

#ad
EFFEKTWERK #ad - Zvláštní – sada diamantových vrtáků sama ostří syntetický diamantový povlak díky mikroštěpkům při vrtání a poskytuje tak průběžně silné výsledky vrtání. Mnohostranné – naše vrtáky s diamantovou vrtací korunkou jsou vhodné jako vrták do dlaždic / vrták do jemného kameniny, vrták do skla, keramický vrták, vrták na tvrdé pálené cihly a mnoho dalšího.

Univerzální – sada vrtacích korunek na dlaždice je vybavena standardizovaným 1/4palcovým šestihranným dříkem, a proto je kompatibilní se všemi běžnými vrtačkami a akumulátorovými šroubováky.

To umožňuje u větších projektů delší vrtání bez větších projevů opotřebení. Stabilní – naše vrtáky na sklo a dlaždice jsou vybaveny integrovaným chladicím voskem. Sada obsahuje 5 vrtáků celkem; 4 vrtáky na dlaždice 6 mm/ 8 mm/10 mm/ 12 mm a 1 středový vrták z tvrdokovu 6 mm pro předvrtání přesných otvorů; návod k použití rovněž součástí dodávky.
ZnačkaEFFEKTWERK #ad
VýrobceEFFEKTWERK #ad
Výška0.31
Délka0.47
Hmotnost0.22
Šířka0.47
Číslo dílu1
ModelkaFliesenbohrer

3. Bosch Accessories

#ad

Ø 4–10 mm, 5dílná sada vrtáků do dlaždic Bosch Professional CYL-9 Ceramic pro kámen, válcová stopka, dlaždice, příslušenství pro vrtačky

#ad
Bosch Accessories #ad - Zesílené vrtací hlavy z trvanlivého tvrdého kovu pro maximální životnost a odolnost. Není nutné chlazení. Pro vrtání do tvrdých dlaždic, kamenných dlaždic a střešního cílového gelu doporučujeme Bosch Expert HEX-9 HardCeramic.

Používejte s nízkými otáčkami a bez úderů. Oblasti použití: sada vrtáků na dlaždice vhodná pro opracování měkkých dlaždic, včetně porcelánu, jemné kameniny, keramiky a netvrzeného skla. Se středicími hroty pro přesné vrtání bez sklouzávání. Rozsah dodávky: bosch professional cyl-9 softceramic vrták na dlaždice vždy 1 x Ø 4 / 6 / 8 / 5 / 10 mm. Kompatibilita: pro všechny vrtačky s upínáním vrtáků s kulatou stopkou.
ZnačkaBosch Accessories #ad
VýrobceBOSCH #ad
Výška0.75
Délka5.51
Hmotnost0.29
Šířka3.15
Číslo dílu2608587169
Modelka2608587169
Záruka2 roky výrobce.

4. wolfcraft

#ad

Wolfcraft Ceramic diamantová děrovaná pila 5940000 – vrtací korunka vč. středicího vrtáku pro akumulátorový šroubovák – vrtací věnec na dlaždice a porcelánové kameniny – průměr 60 mm

#ad
wolfcraft #ad - Rozsah dodávky: 1 x wolfcraft vrták na dlaždice ceramic vč. Okružní pila je vybavena jemnými průmyslovými diamanty, pracuje přesně díky materiálu – ideální pro montáž zásuvek, přípojek vody, přívodů topných těles a podlahových bodových bodů.

Ať už dlaždice, dlaždice, jemné kameniny, žula nebo kámen – diamantová děrovka Ceramic od wolfcraft se ideálně hodí pro nejtvrdší dlaždice nebo jemné kameniny. Aby se prodloužila životnost, vychladla korunka a zabránilo se prachu, je dodávaná houba plně nasávána vodou – děrovka pro čistý výsledek jako od profesionálů.

Diamantová děrovka pro aku vrtačku má středicí pomůcku, takže při vrtání neklouže – není nutná dodatečná vrtací pomůcka. Středicího vedení a chladicí houby / plechovkového vrtáku: ø 60 mm; dřík: ø 10 mm; hloubka řezu: 45 mm / Vrtání chlazené vodou a bez prachu.
Značkawolfcraft #ad
VýrobceWolfcraft #ad
Výška6.81
Délka2.52
Hmotnost0.58
Šířka2.6
Číslo dílu5940000
Modelka5940000
ZárukaWolfcraft 5940000 - sierra de corona diamant "ceramic" con broca de centrado, vástago 10 mm, profundidad de corte 45 mm Ø 60 mm.

5. BGTEC

#ad

žulu, 6/8/10/20/35/50/68 mm, mramo adaptér, BGTEC Sada diamantových vrtáků do dlaždic, dlaždice, diamantové vrtáky a 20 mm diamantová fréza na prsty a 50mm diamantový zkosovací vrták na porcelán

#ad
BGTEC #ad - Dný další nákup 7 různých velikostí vrtáků pro vrtání otvorů v různých velikostech. Pokud máte pouze ruční vrtačku, můžete adaptér použít v krabici. 25 mm vrták na prsty a 50mm zkosení vrták pro zvětšení, tvarování a/nebo zaoblení stávajících otvorů.

Co dostanetecelkem 11 kusů: 7 kusů vrtáků na dlaždice 6/8/10/20/35/50/68 mm + 1 kus 25 mm bity na prsty + 1 kus 50 mm zkosení + 1 kus závitu M14 na šestihranný dřík + 1 ks SDS adaptér. Kde používátepro mokré/suché vrtání/tvarování/řezání/řezání na různých materiálech, žula, dlaždice, keramika, mramor, jako je porcelán, pro přizpůsobení vašemu projektu. Machinekompatibilní s většinou úhlových brusk/vrtaček, použijte adaptér pro volné přepínání mezi oběma stroji.

Vyvrtejte otvory čistě & zabere méně času s menším úsilím & několikrát ještě silně jako nové. Usnadněte si prácivakuově pájená diamantová technologie a diamanty nabízejí vyšší kvalitu a účinnost než galvanizované diamantové vrtáky. Nepoužívejte režim úderu, pokud přejdete na zařízení s režimem úderu.
ZnačkaBGTEC #ad
VýrobceBGTEC #ad
Výška4.72
Délka9.06
Hmotnost4.28
Šířka9.84
Číslo díluDBT05S16M14AC

6. flintronic

#ad

Děrovka 68 mm se středicím vrtákem, diamantová děrovka, vrták na sklo s diamantovým povrchem uhlíková ocel, Flintronic Diamantový vrták, vrtací korunka vrták na dlaždičky na

#ad
flintronic #ad - Iroké použití: diamantový vrták flintronic je vhodný pro akumulátorové vrtačky, lithiové vrtačky, keramice, mramoru, stolní vrtačky. Vysoce kvalitní materiál: diamantové vrtáky flintronic jsou vyrobeny z vysoce pevné uhlíkové oceli v průmyslové kvalitě a povrch je poniklovaný, vrstva je silná a rovnoměrná, což je účinné proti korozi a korozi.

Diamantová povrchová úprava vrtáku, a zlepšuje se odolnost proti opotřebení a životnost otvíráku otvorů. Přesná poloha: v porovnání s běžnými pilkami na sklo mají naše děrovky pomůcku pro určování polohy. Proces je pohodlnější a efektivnější. Nízký řezný odpor a stabilní vrtání vytvářejí vysoce přesné, hladké řezy bez zlomených hran pro optimální výsledky řezu. Ezací efekt: diamantový povrch zajišťuje proces slinování. Otvor lze vyvrtat. Velmi rozšířené pro řezání přesných otvorů ve skle, dlaždicích, vápenci, porcelánu, břidlici, pemze a skelných vláknech.

Pilotní vrták uprostřed vám může pomoci přesně umístit, aby otvor neklouže, zajistit, nezůstal zaseknutý a pomůže vyříznout přesné otvory. Design pro odstranění rozpětí : Řezná hlava našeho diamantového vrtáku má vroubkovaný design s bočními průchozími otvory, které usnadňují průnik chladicí vody a zajišťuje, že třísky a jiné částice během provozu unikají z otvoru. Břity obsahují zevnitř ven diamantové částice, aby bylo zajištěno, že ostří je vždy ostré.
Značkaflintronic #ad
Výrobceflintronic®-de #ad
Číslo díluF4EU-3122009

7. HARDTWERK

#ad

Keramiku, 8, 12 mm s 6mm karbidovým vrtákem vč. čisticího špendlíku diamantový vrták na tvrdé dlaždice, HARDTWERK Turbo diamantový vrták 6dílná sada vrtáků na dlaždice 6, jemnou kameninu,, 10

#ad
HARDTWERK #ad - Ať už na dlaždice z porcelánové kameniny, křemene, žuly, keramiky, vápence nebo mramoru – naše sada vrtáků na tvrdé dlaždice je připravena ke každému použití.

Zažijte maximální výkon a nejčistší otvory díky turbo chladicímu jádru. Náš 6dílný. Přesnost, bezpodmínečná účinnost a vánek klidu. Práce na dlaždice s diamantovým vrtákem se tak stává šéfkuchařem. To stojí německá řemeslná tradice HARDTWERK. Sada obsahuje 1/4" šestihranný diamantový vrták 6, 8, 10, 12 mm + 6mm karbidový vrták a čisticí kolík pro odstraňování jádra vrtání. Ultramoderní diamantová zrnitost podle standardu FEPA zaručuje bezchybně přesné vrtání pro váš projekt.
ZnačkaHARDTWERK #ad
VýrobceHARDTWERK #ad
Výška0.87
Délka3.9
Hmotnost0.31
Šířka3.31
Číslo díluDB-001
ModelkaDB-001

8. HOSPAOP

#ad

Jemné kameniny, žulové vrtáky pro úhlové brusky, 3 kusy, Diamantový vrták na dlaždice 6 8 10 mm, M14 Diamantová vrtací korunka děrovka sada pro tvrdé dlaždice, mramor žula

#ad
HOSPAOP #ad - Rozsah dodávky – 1 x vrták do dlaždic 6 mm, napište mi, 1 x vrták na dlaždice 10 mm, 1 x vrták do dlaždic 8 mm, s univerzálním uchycením M14. Kompatibilní se všemi běžnými úhlovými bruskami M14. Technické údaje – sada diamantových vrtáků na dlaždice má Ø 6 Ø 8 Ø 10 mm, výška diamantu 10 mm, příchytku M14, celková délka 60 mm, sada vrtáků na dlaždice pro použití na všech běžných úhlových bruskách.

Pokud má výrobek problém, pošlu ti novou. Voskové mazivo uvnitř – vrtáky na dlaždice lze použít jak pro suché, tak i pro mokré řezání. Bez obav o servis. Při suchém vrtání vosk chladí řeznou plochu jako dodatečné chlazení, aby se prodloužila životnost diamantového vrtáku.

Odolnější a odolnější proti opotřebení než galvanizované diamantové vrtáky, nabízí velmi vysokou účinnost, řeže rychleji, s dlouhou životností a robustní. Vakuově pájená diamantová technologie – naše diamantové vrtáky s tvrdými diamanty umožňují rychlé a čisté vrtání. Iroké použití – diamantový vrták je ideální pro vrtání čistých otvorů do dlaždic, zdiva, žuly, mramoru, keramiky, betonu.
ZnačkaHOSPAOP #ad
VýrobceHOSPAOP #ad
Číslo díluZT-6.8.10

9. WERKSTEIN

#ad

Skla, žuly atd. – Keramický vrták/diamantový vrták na tvrdé, mramoru, WERKSTEIN Sada vrtáků na dlaždice – 6I8I10I12 mm vrták do skla a 6mm karbidový vrták – diamantové vrtáky na vrtání dlaždic

#ad
WERKSTEIN #ad - Bosch, 3 mm můžete sadu diamantových vrtáků používat s běžnými vrtačkami a akumulátorovými šroubováky známých značek, Makita nebo Einhell a uvolněné vrtání dlaždic. Jako sada vrtáků do dlaždic pro tvrdé dlaždice, keramické vrtáky nebo jako sada vrtáků do skla.

Do porcelánu. Nástrojová ocel c45 Vám propůjčuje stabilitu. Naším cílem je obohatit váš život našimi produkty. Ideální diamantové vrtáky na dlaždice z jemné kameniny. Perfektně kompatibilní – díky svému normovanému šestihrannému dříku – velikosti 6, jako např. Naše vrtáky na jemné kameniny se hodí např. Ten vám ušetří namáhavé vrtání diamantovou vrtací korunkou, díky čemuž můžete otvory vrtat ještě přesněji a jednodušeji např. Dlouhá životnost a účinnost – sklo a vrtáky na dlaždice werkstein jsou díky své speciální výplni chladicího vosku extrémně odolné a účinné.

Pro mnoho materiálů – žulové vrtáky se používají tam, vrtáky do žuly, kde normální vrták na sklo naráží na své hranice. Sada vrtáků na dlaždice – navíc k sadě vrtáků na dlaždice 6, 8, 10 a 12 mm obdržíte 6mm karbidový vrták. Zajistěte si nyní vlastní sadu vrtáků na dlaždice. Kvalita, která přesvědčí – dali jsme si za úkol nabídnout našim zákazníkům ty nejlepší vrtáky na porcelán.
ZnačkaWERKSTEIN #ad
VýrobceWerkstein #ad
Výška2.06
Délka4.11
Hmotnost106
Šířka2.06
Číslo díluWS-700

10. S&R

#ad

10 mm, pro keramiku, žulu, 4dílná sada vrtáků na sklo, dlaždice, zdivo, vrták do dlaždic, jemné kameniny, stabilní skladování, sklo, mramor, 5, 8, šestihranná stopka, 6, S&R Diamantový vrták, porcelán

#ad
S&R #ad - Estihranný dřík s průměrem 1/4 palce vhodný pro sklíčidla všech běžných vrtaček a lehká vrtací kladiva od Bosch, Hilti, Metabo, Makita, Milwaukee a mnoha dalších.

Profesionální 4dílná sada diamantových vrtáků ve stabilním kulatém úložném boxu. Naplněný chladicím voskem a vhodný pro suché vrtání. Vysoce kvalitní diamantová zrna odolná vůči teplotám pro efektivní, čisté otvory. Použití: sklo, mramoru, vápence, zdiva, porcelánu, žuly, jemné kameniny, teraka, křemene, sklolaminátu, dlaždice a tvrdé dlaždice z keramiky, pískovce. Pro delší životnost doporučujeme použití vody nebo chladicí kapaliny. Rozsah dodávky: průměr vrtáku: 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, celková délka 67 mm, z toho 10 mm diamantové zrno; prosím dodržujte naše pokyny k použití viz níže pro práci s diamantovými vrtáky.
ZnačkaS&R #ad
VýrobceS&R Industriewerkzeuge GmbH #ad
Výška4.13
Délka1.97
Hmotnost81.6
Šířka1.97
Číslo dílu252.500.004