Top 10 Toyota Yaris Radio – Video v palubní desce

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ATOTO

#ad

Android Auto a bezdrátové CarPlay, ATOTO S8 standardní dvojitá DIN přístrojová deska vestavba videozařízení, HD zadní pohled s LRV, USB tethering, IPS displej, Dual Bluetooth, SCVC a další, S8G2A74SD

#ad
ATOTO #ad - Získejte další aktualizace firmwaru, jakmile budou k dispozici, abyste zajistili, že bude přidáno méně chyb a nových funkcí. Duální bluetooth mezitím umožňuje s8 více spojení s telefony a zařízeními bt. Nepřetržitá aktualizace firmwaru.

Standard s8 gen2 s kamerou atoto ac-hd02lr ukazuje hd pohled zezadu a disponuje živým zpětným pohledem lrv – přístup k zpětnému pohledu, čímž odstraňuje překážky cestujících, i když je auto před námi, opěrky hlavy a střechy a zádi vzdáleně sloupovaly auta. Generace autorádia atoto s8 android. Tím se zvětší zorné pole pruhy za nimi a tradiční mrtvé úhly. Se sadou na 2-din palubní desku získáte integrativní vzhled. Soc používá výrobní proces 12 nm vyšší účinnost, procesor arm cortext octa-core vysoký výkon a nejnovější atoto aice ui 11.

0 rozsáhlé přizpůsobení pro Android Q. 178°ips displej s vyšším kontrastem výrazně zlepšuje zážitek ze sledování za denního světla. Integrovaný telefonní integrační odkaz podporuje kabelové/bezdrátové Android Auto a kabelové/bezdrátové CarPlay. S8 gen2 je 2. Kromě toho je u atoto k dostání průběžná aktualizace firmwaru systému.
ZnačkaATOTO #ad
VýrobceATOTO #ad
Číslo díluS8G2A74SD
ModelkaS8G2A74SD

2. OiLiehu

#ad

HiFi, Double Din Car Stereo with CD/DVD Player Apple Carplay Android Auto, 6.2 '' Touchscreen Car Radio with Backup Camera, Bass, Support Mirror Link, Bluetooth Car Audio Receiver, USB, FM Radio

#ad
OiLiehu #ad - Vollständig kompatibel mit aktuellen Mainstream-Videoformaten und unterstützen HD-Bildqualität. 1024*600 anzeige neuer a-grade Standard HD IPS Bildschirm. Dieses 1-din-autoradio hat folgende Maße: 178L*50Hmm. 1 din autoradio mp55. 1 zoll 2. 5d ips kapazitiver bildschirm vollbild-touch, touch-display-bereich, touch-button-bereich betrieb empfindlich.
ZnačkaOiLiehu #ad
VýrobceOiLiehu #ad
Záruka2 Jahre

3. hizpo

#ad

HIZPO 7 palců Auto Audio Stereo Dvojitý Din In Dash pro Opel Vauxhall Corsa Vectra Astra podpora GPS navigace Bluetooth/Apple Carplay & Android Auto/USB SD WiFi couvací kamera vstup

#ad
hizpo #ad - Připojení bluetooth a přijímání/přijímání/přijímání hovorů jsou hands-free bez rozptylování. Technická podpora před prodejem a po prodeji, 1 rok záruka na díly zdarma. Každodenní jízdní potřeby splňte své každodenní jízdní potřeby. Apple carplay, android auto zabudovaný bezdrátový apple carplay a drahed Android Auto.

Pokud máte dotazy, zeptejte se nás prosím přes i-stereo na konci nákupního košíku. Tato stereo jednotka podporuje am/fm rádio, se kterým můžete nastavit a snížit zvukový efekt Odchylka od hluku automobilů. 7palcová 1280*720 qled fhd obrazovka jemná kvalita obrazu, zabudovaný BD37534FV, BT-Handfree a hudbu, 8-Core UPC 1, existuje stereo zvuk Surround. Nakupujte s důvěrou s výjimkou umělého poškození. Podpora fm rádia, wlan, přístup přes usb, ovládání na volantu, multimediální parametry, gps navigace, zálohování. Upozornění: kompatibilní seznam pouze pro vaši referenci, před nákupem potvrďte tvar a velikost středové konzoly.

Kompatibilní s opel a vauxhall astra 2004-2009; vectra 2005-2008; corsa 2006-2011; antara 2006-2011; vivaro 2006-2010; zafira 2005-2011; meriva 2006-2011; meriva 2006-2011; 2010 Použijte originální usb datový kabel pro připojení telefonu Android a autorádia pro synchronizaci aplikace telefonu s autorádiem. Vysoká konfigurace 7palcový dotykový displej. Zabudovaný mikrofon zaznamenává váš hlas a reproduktor do auta vám pomůže slyšet osobu na druhé straně jasně.
Značkahizpo #ad
VýrobceHitour #ad

4. Hodozzy

#ad

Autorádio Bluetooth se 7palcovou HD dotykovou obrazovkou multimediální rádio s WiFi, couvací kamera, USB, FM RDS rádio, zrcadlovým linkem, ovládání na volantu, Android autorádio GPS navigace 2 Din

#ad
Hodozzy #ad - 10 80p hd dotyková obrazovka vám nabízí výjimečný vizuální zážitek. 12 led vám může pomoci i v noci. Bluetooth & fm rds rádio: autorádio bluetooth s podporou stažení telefonních seznamů a telefonních záznamů podporuje handsfree.

Profesionální 24hodinová online zákaznický servis. Multifukction: 2 din autorádio stereo rádio podpora dvojitého vstupu usb adaptéru. Autorádio s funkcí mirrorlink pro telefony android a ios můžete na této HD obrazovce prohledávat filmy a videa na takovém HD dotykovém displeji upozornění: Pouze pro Android 4. 0-9. 0 Nejlepší servis: 30denní vrácení peněz; 12 měsíců výměna; technická podpora po celý život.

K dispozici jsou dva druhy kabelů normální a ISO, pohodlná instalace. A iphone 5s-8 s. Během jízdy můžete bez problémů odpovědět nebo zavolat. Můžete zcela jednoduše vyvolat své oblíbené stanice, protože FM rádio 18 pro podpopodpopodpokanálkanálkanálkanálkanál. Autorádio s vodotěsnou mini zadní kamerou vám pomůže zůstat v bezpečí a chránit vaše auto před poškrábáním. 2d autorádio s operačním systémem Android 9.
ZnačkaHodozzy #ad
VýrobceHodozzy #ad
Výška4.02
Délka7.01
Šířka0
Číslo díluA2878MIB1B4A3
Modelka7 Zoll

5. Hodozzy

#ad

WiFi, Bluetooth, FM RDS rádio, 2 DIN pro couvací kameru Toyota Auris, rádio 10,1" dotyková obrazovka Android Radio GPS navigace, Autorádio pro Toyota Auris 2006-2011 Carplay Wireless Android Auto

#ad
Hodozzy #ad - Jako hlasové ovládání, navigace v reálném čase, volání nebo zprávy. Wireless carplay + android auto autorádio android 2 din pro toyota auris s bezdrátovým a kabelovým carplay + android Auto. Bluetooth a fm rds rádio dvojité autorádio din pro auris podporuje bluetooth handsfree hovory a bezdrátové streamování zvuku vám poskytne fantastický zážitek.

Nastavení ekvalizéru pro různé zvukové efekty a hudební styly. Vysoký individuální hifi hudební efekt, a přesnou metodu nastavení, které dokáže plně automaticky vyhledávat kanály, zvukový efekt lze nastavit pohybem prstu. Další funkce multimediálního přehrávače vstup: usb duální/externí mikrofon je součástí dodávky/ahd couvací kamera součástí dodávky/záznamník jízdy není součástí dodávky. Podporuje rozdělenou obrazovku, s dvojitým vstupem USB adaptéru, vestavěným mikrofonem a externím mikrofonem.

10, 5d zrcadlo z tvrzeného skla s vysokým rozlišením 1024 * 600, podporuje ultra čisté přehrávání videa 1080p, 1" hd rádio s dotykovou obrazovkou Autorádio pro Toyota Auris má 2, kapacitním multimediálním přehrávačem s dotykovou obrazovkou, citlivějším a lepším vizuálním zážitkem. Zkontrolujte prosím před objednáním velikost otvoru na přístrojové desce, zda je to vhodné. A hlavní jednotka s účinnou funkcí odvádění tepla. Připojení bluetooth nebo hotspot pro bezdrátové funkce, živé video, USB připojení pro kabelové použití.
ZnačkaHodozzy #ad
VýrobceHodozzy #ad
Číslo díluA7615A3013
Modelka1GB+16GB
Záruka2

6. ACAVICA

#ad

ACAVICA Android autorádio pro Toyota Yaris 2011-2018 9 palců stereo s GPS navigací Wireless Carplay Android Auto dotyková obrazovka WiFi Bluetooth obrazovka multimediální rádio SWC

#ad
ACAVICA #ad - Acavica android autorádio pro toyota yaris 2011-2018 9 palců stereo s GPS navigací Wireless Carplay Android Auto dotyková obrazovka WiFi Bluetooth obrazovka multimediální rádio SWC.
ZnačkaACAVICA #ad
VýrobceACAVICA #ad
Číslo díluHTTK42TYR9J-IT
ModelkaHTTK42TYR9J-IT
Záruka1 rok

7. Hodozzy

#ad

WiFi/USB/couvací kamera, Autorádio Android 11 s Apple Carplay Wireless Android Auto 2Din Radio Navi 9 palců obrazovka Dotyková obrazovka Bluetooth/GPS navigace/FM RDS Radio Car Multimedia Player

#ad
Hodozzy #ad - Uvolněte své ruce na cestách. Gps navigace a ovládání na volantupodpora stereo-android online integrovaná a offline navigace lze stáhnout sami, pohodlné spojení s WLAN/mobilním hotspotem, jednoduchý hudební spínač a ovládání hlasitosti, handsfree, dostanete se bez překážek a bezpečně do cíle.

5d dotykovou obrazovkou temperovaného skla, vysoké rozlišení: 1024*600, dvojitý usb adaptér vstup a zadní strana vstupu pro kameru, fm rádio s funkcí rdS, Bluetooth, Hifi hudba, video s vysokým rozlišením, vestavěný WiFi přijímač, podpora ovládání volantu. Obraz s vysokým rozlišením, noční vidění, když se vozidlo vypne do couvání, 160° široký zorný úhel, vodotěsná ochrana. Vychutnejte si zcela jednoduše GPS navigaci, telefonujte, hrajte hudbu, pošlete e-maily atd. Hd couvací kamera autorádio se zadní kamerou automaticky zobrazí obraz, a funguje jako pomůcka při parkování.

Android 11 autorádio 2 dinandroid autorádio s 9palcovou 2. Fm rádio je integrované, abyste mohli obdržet nejnovější zprávy a dopravní informace a zpříjemnit jízdu. Rádio s apple carplay & android autem dvojitý din car multimediální přehrávač s přizpůsobeným zlink pro bezdrátové wi-fi připojení Bluetooth pro iOS Carplay a Android auto, nebo použijte k připojení originálního USB kabelu. Dva tlačítkové/sw vodiče pro analogové ovládání volantu, užijte si bezpečnou jízdu. Vysoký individuální hifi hudební efekt, zvukový efekt lze nastavit pohybem prstu.
ZnačkaHodozzy #ad
VýrobceHodozzy #ad
Výška5.12
Délka0.01
Šířka0.01
ModelkaA3012

8. Hodozzy

#ad

FM RDS rádio, USB, SWC, Autorádio 1GB + 32GB Android Navi 7 palců 2 Din Touchscreen autorádio s GPS navigací, couvací kamera, WiFi, Bluetooth autorádio Double Din IPS obrazovka, Mirror Link

#ad
Hodozzy #ad - Podpora couvací kamery, černým konektorem pro mikrofon a vedením, zeleným konektorem subwooferu, subwooferu a zesilovače obrazovka autorádia automaticky zobrazuje obraz couvání, když auto umístíte do zpátečky. Přednastavené fm autorádio se širokou škálou kanálů FM87. Podporuje rozšířené funkce dvr, tiktok, spotify a další.

K dispozici je aplikace EQ, pomocí které můžete nastavit kvalitu zvuku. 7palcová hd ips dotyková obrazovka, jako youtube, rozlišení 1024 × 600, 1gb ram + 32GB ROM paměť vám umožňuje stáhnout a instalovat různé aplikace, OBD2 atd. Podporuje online a offline navigaci "herewego" vestavěná, pro bezplatné stažení dat offline mapy musíte připojit pouze WiFi/Hotspot. Další funkce android headunit: nastavení jasu, android rádio podporuje Mirror Link pro chytrý telefon iOS/Android kompatibilní s iOS 15 a níže, dva USB kabely.

Autorádio s gps navigací2 autorádio din s gps modulem. S video a audio výstupem a vstupem, které lze připojit k zesilovači. Autorádio 1g + 32g android 13 s wifi+hotspot přijímačem quad-core, dab+, přehrávání videa 1080p. Bluetooth autorádio s rádiem fm/rds toto dvojité autorádio s bluetooth podporuje bluetooth handsfree a přehrávání hudby bluetooth. Multifunkční multimediální přehrávač dual system mirror link, dělená obrazovka, změna pozadí, android 11 a níže. Zabudovaný přednastavení a 16pásmový ekvalizér.
ZnačkaHodozzy #ad
VýrobceHodozzy #ad
Záruka2

9. CAMECHO

#ad

CAMECHO Autoradio Bluetooth 2 Din 7 Zoll Touchscreen Double Din Autoradio mit Spiegel Link FM Radio Lenkrad Steuerung Auto System Backup Kamera Auto Unterstützung USB AUX TF SD MP5 Multimedia Player

#ad
CAMECHO #ad - Hören können. Fm frequenz unterstützt FM 87, 5 ~ 108 MHz. Bei fragen, ob sie zu ihrer auto-mittelkonsole passt, sie können es über Ihre Bestellnummer tun oder auf "HuiLongLiDianZi Store" über dem "In den Warenkorb" klicken, 9 Zoll. Auto-dvr-system: autoradio verfügt über ein integriertes auto-dvr-system, das den Straßenzustand nach dem Anschluss an eine USB-Kamera genau erfasst.

Autoradio enthält einen universellen Autoradio-Rahmen, Bluetooth-Musik-Player, Fernbedienung Lenkradsteuerungen. Das produkt wird mit einer eigenen anleitung geliefert. Die aufnahmen werden automatisch auf der Medienkarte gespeichert und können direkt auf diesem Gerät wiedergegeben werden. Strenge qualitätskontrolle: Test und Gebrauch vor dem Versand. Android und ios mirror link: das autoradio kann den handy-bildschirm im auto synchronisieren, ioS 15 oder weniger, indem es mit einem Original-USB-Kabel verbunden wird.

Autoradio unterstützt die umgekehrte Bildanzeige beim Einparken, es wechselt automatisch in den Parkmodus und zeichnet den Verkehr auf. Dieses hauptgerät unterstützt die Fernbedienung und auch die Lenkradfernbedienung, was auch immer Sie wählen, es ist bequemer zu bedienen. Das autoradio unterstützt mirror link, fm-radio, Bluetooth-Freisprecheinrichtung, Lenkradsteuerung und USB / SD / MMC Kartenleser usw. Multifunktionale haupteinheit: die einbau-/panelgröße des autoradios beträgt 178 * 100 / 7 * 3, zögern sie nicht, bevor sie kaufen.
ZnačkaCAMECHO #ad
VýrobceCAMECHO #ad
Výška2.28
Délka7.01
Šířka3.94

10. LEXXSON

#ad

LEXXSON Android 10.1 Autorádio pro Toyota RAV 4 2007-2012 | 9 palců AM FM RDS rádio s GPS navigací WiFi Bluetooth USB přehrávač, ovládání na volantu zrcátko Zpět vstup fotoaparátu 2G + 32G

#ad
LEXXSON #ad - Pro toyota rav4 2007-2012 android 101-system, 1, 2 g ram + 32 g rom, 2 g quad cpu, vyvinuto pro toyota RAV4 2007 2008 2009 2010 2011 2011. Kamera ahd nabízí v porovnání s předchozí couvací kamerou CVB lepší pixely a noční vidění.

Am/fm / rds rádio integrovaný digitální zvukový procesor s nejlepším výkonem při příjmu rádiových signálů vám umožňuje vychutnat si nejlepší vysílač města a jezdit v rytmu měst. Vestavěný gps přijímač s anténou, kompatibilní s Waze / Navfree / Yandex Map atd. Podpora online a offline karty. Kompatibilní multimediální přehrávače se všemi formáty. Další informace kapacitní 9palcový tft dotykový displej, ovládání volantu.

Dělená obrazovka a gps navigaces multitask můžete zpracovávat během navigačního rádia/hudby/videa. Pokud máte dotazy k autorádiu, integrovaný Bluetooth 4. 0 s a2dp / handsfree / telefonní seznam, obraťte se prosím na naši e-mailovou adresu: lexxson@126. Com. Zrcadlení vlevo a ahd kamerykompatibilní s android a ios, zrcadlete svůj smartphone přes usb nebo WiFi na 9palcové obrazovce autorádia.
ZnačkaLEXXSON #ad
VýrobceLEXXSON #ad
Číslo díluRMCT-TYT-RAV07