Top 10 Vorwerk Kobold VR7 Saugroboter & Rb7 Servicestation – Náhradní díly pro vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TeKeHom

#ad

RV20 RV30 Ersatzteile 4 Seitenbürste & 2 Hepa Filter & 1 Rollenbürste für Staubsauger 7 in 1, TeKeHom Zubehör-Set für Vorwerk Kobold VR200 VR300

#ad
TeKeHom #ad - Einfach zu installieren – Ersatzteile sind einfach zu installieren und sparen viel Zeit. Hohe qualität und effektive reinigung: hergestellt aus hochfestem und umweltfreundlichem Material, entfernt Haare oder Schmutz oder Partikel und hilft die Luft von Staub, Allergenen und anderen Partikeln zu befreien.

Vorteilsset: sie erhalten 4 seitenbürsten, 2 Hepa-Filter und 1 Hauptbürste. Perfekt kompatibel – perfekt kompatibel mit Vorwerk Kobold VR200 VR300 RV20 RV30 Roboterstaubsauger. Halten sie ihren Vorwerk Kobold Staubsauger mit Spitzenleistung. Innovatives design – entworfen für eine lange Lebensdauer, wird streng auf die Kompatibilität und die Dauer des Zubehörs getestet, einfach zu installieren und hat eine gute Haltbarkeit.
ZnačkaTeKeHom #ad
VýrobceTeKeHom #ad

2. Smilefil

#ad

Smilefil Náhradní díly pro Vorwerk Kobold VR200 VR300 vysavač Roboter- 2 Hepafilter a 2 boční kartáčky

#ad
Smilefil #ad - Doporučujeme měnit příslušenství každé 2 – 3 měsíce. Pro každý produkt s problémy s kvalitou, kontaktujte nás pro plné vrácení peněz nebo náhradu. Kompatibilita: perfektně kompatibilní s vysavačem Vorwerk Kobold VR200 VR300 Efektivní čištění: z vysoce pevného a ekologického materiálu, usazeniny nebo částice a pomáhá zbavit vzduchu od prachu, odstraňuje všechny vlasy, alergenů a jiných částic.

Prémiová kvalita – vyvinuto pro dlouhou životnost, kompatibilitu a trvanlivost příslušenství jsou podrobeny přísným testům, jednoduchá instalace a poskytují dobrou trvanlivost. 100% spokojenost – zavazujeme nabízet vysoce kvalitní výrobky a efektivní zákaznický servis. Hodnotná sada: můžete dostat 2 boční kartáče a 2 hepa-filtry, aby váš vysavač mohl dosáhnout maximálního výkonu.
ZnačkaSmilefil #ad
VýrobceSmilefil #ad

3. vhbw

#ad

Vhbw 2x boční kartáč kompatibilní s Robotickým vysavačem Vorwerk Kobold VR-7, černá/zelená, VR7 – sada čisticích kartáčů

#ad
vhbw #ad - Rozsah dodávky: 2x boční kartáč | vysoce kvalitní příslušenství a náhradní díly pro robotické vysavače a vysavače – od vhbw.

Počet ramen: 5 | barva: černá / zelená. Sada náhradních kartáčků 2 kusy pro robotický vysavač, stírací roboty | malé díly, nečistoty a vlasy jsou důkladně absorbovány. Jednoduchá výměna a rychlá instalace bez nářadí | k zaklapnutí na vašem robotickém vysavači | ideální pro čištění v malých rozích a hranách. Náhradní díly pro opotřebované boční kartáče vašeho robotického vysavače | robustní a s dlouhou životností.
Značkavhbw #ad
Výrobcevhbw #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluVHBW4068201361975

4. Hannets

#ad

Hannets kvalitní boční kartáče Vorwerk VR200 I VR 200 robotický vysavač robotický vysavač 4 náhradní kartáčky nové vhodné pro Vorwerk Kobold VR200

#ad
Hannets #ad - Uživatelsky příjemné: de hannets vorwerk boční kartáčky bodují snadnou manipulací a rychlou instalaci. Zákazníkov: objevte vynikající kvalitu všech výrobků Hannets, náš vynikající servis a rychlé zaslání. Vhodné pro: vylepšené boční kartáče hannets jsou bez problémů kompatibilní s Vorwerk Kobold Serie VR200 Ergonomické: osvědčené kvalitní produkty od hannets dokazují, že nemusí být vždy originál – přesvědčte se sami.
ZnačkaHannets #ad
VýrobceHannets® #ad

5. Tikom

#ad

14 zón No-Go, Tikom Robotický vysavač L9000 s funkcí vytírání, WLAN, tvrdé podlahy, navigace LiDAR, max. 150 min, koberce, samonabíjecí, robotický vysavač 4000 Pa, ideální pro zvířecí chlupy

#ad
Tikom #ad - 14 zón no-go a senzorová technologie: robotický vysavač může nastavit 14 zón no-go a bezpečnostní ochranu pro koberce, domácí zvířata a dětská hřiště a nabízí vám inteligentní čištění, které opravdu chcete. Plán čištění různých podlah můžete přizpůsobit podle svých vlastních potřeb, takže nemusíte proces mapování opakovat pokaždé, když vyměníte podlahu.

Silný sací výkon: v porovnání s jinými roboty usnadňuje silný sací výkon 4000 pa tomuto robotickému vysavači čištění. Nasávejte drobky a vlákna koberců v jediném průchodu. Navigace lidar vytváří přesné mapy a l9000 může uložit až 5 karet. Pohodlné ovládání aplikací/hlasem: přizpůsobte si čištění pomocí aplikace tuya smart tak, že zvolíte druhy čištění, vyčistíte určité místnosti, nastavíte virtuální stěnu a nastavíte zóny No-Go. Výrobek je dodáván s 12měsíční zárukou. Co dostanete: robotický vysavač *1, náhradní hadřík*1, 1 držák hadříku*1, průhledný kryt nádoby na prach*2, síťový adaptér*1, návod k rychlému spuštění *1, čisticí kartáč* 1, nabíjecí stanice*1, boční kartáč* 4, náhradní hepa a houba*1, 2 v 1 nádoba na prach a nádrž na vodu *1, uživatelská příručka *1.3

360° lidar navigace: tikom l9000 robotický vysavač s mapovací technikou. 150 minut provozu a automatické nabíjení: větší kapacita baterie může podporovat 150 minut, že je výrobek bezpečný a má dlouhou životnost, pokud je v klidném režimu, stanoví několik ochranných opatření pro baterii, a automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, aby bylo zajištěno, pokud je baterie nízká.4000 pa.
ZnačkaTikom #ad
VýrobceTikom #ad
Výška3.66
Délka12.59
Hmotnost6.17
Šířka12.59
ModelkaL9000

6. aotengou

#ad

Náhradní díly pro Robotické vysavače Vorwerk Kobold VR200 VR300 – Hepafiltr pro alergie a boční kartáče a hlavní kartáč, 14 kusů

#ad
aotengou #ad - Zejména vaše vlasy a vlasy vašich domácích zvířat. Br>náhradní díly mají dlouhou životnost a snadno se instalují, díky tomu bude váš vysavač delší. Br>příslušenství k vysavači je vysoké kvality. Br>záruka výrobce: po dodání platí 60denní záruka. Br>. Br>. Montáž modelu: robotický vysavač Vorwerk Kobold VR200 VR300 Br>. Br>. Je vyroben z vysoce pevných a ekologických materiálů. Nakupujte s důvěrou. Br>příslušenství lze snadno odstranit nečistoty, prach a odpadky v rozích a hranách.
Značkaaotengou #ad
Výrobceaotengou #ad

7. roborock

#ad

Aplikace/hlasové ovládání, roborock S7 Max Ultra robotický vysavač se samovypouštěcí/samosušící/samosušící/samočisticí stanicí 5500 Pa, aktivní vyhýbání se překážkám

#ad
roborock #ad - Robotický vysavač a mop s odsávací stanicí roborock s7 max ultra je kromě toho vybaven samostatnou 3litrovou nádržkou na vodu a nádobou na nečistoty o objemu 2, 2, která vodní nádrž před čištěním automaticky doplní. V aplikaci s vysavačem roborock app můžete kreslit také neviditelné stěny, jako je nábytek, abyste zabránili čištění určitých oblastí.

Inteligentní aplikaceautomaticky rozpozná, a navrhne je jako zakázané oblasti. Ištění vysavače pomocí odsávací stanice roborock s7 max ultra probíhá plně automaticky, sušit sami, umýt, šetří čas a uvolňuje vaše ruce. Nová funkce sušení vysuší mop současně s dřezem. Samočisticí a samonaplňující vyprázdňovací stanice používá nejnovější metodu vyprazdňování, 5 litru, 5litrový sáček na prach a čistí až jednou za 7 týdnů. Lepší čisticí výkon robotický vysavač s7 max ultra s odsávací stanicí má sací výkon 5500 pa a ultrazvukový stírací systém, konstantním tlakem, efektivně uvolňuje odolné skvrny a mop se zvedne o 5 mm, 3000krát/min se zvukovými vibracemi, aby se zabránilo sekundárnímu znečištění.

Technologie čištění hands-free odsávací stanice se může samovolně vyprázdnit, vyčistit sama a naplnit. S 3d mapami můžete svůj domov postavit prakticky s detaily, kde by robotický vysavač roborock mohl uvíznout, abyste získali přesnou mapu a zajistili co nejlepší úklid. Lds precise navigation plánuje efektivní úklidové trasy a pomůže vám co nejpřesněji projít domovem – i ve tmě. Vyhýbání se překážkám díky reaktivní technologiiroborock s7 max ultra dokáže pomocí senzorů měřit vzdálenost objektů od sebe, aby se zabránilo potenciálním nebezpečím.
Značkaroborock #ad
VýrobceroboRock #ad
Výška17.32
Délka20.47
Hmotnost28.44
Šířka20.08
Číslo díluKEERCIGA
ModelkaQ100TSC-personnalisé-blanc
Záruka2.

8. Hannets

#ad

Nejnovější verze Hannets vysoce kvalitní boční kartáček Vorwerk VR200 I VR 200 robotický vysavač úložný Bsaugro Boter Kartáč na 1 Náhradní nový vhodné pro Vorwerk Kobold VR200

#ad
Hannets #ad - Uživatelsky přívětivé: de hannets vorwerk boční kartáče body díky jednoduchou manipulaci a rychlou instalaci. Kund enori entiert: objevte vynikající kvalita ze všech Hannets produkty, našich vynikající servis a rychlé odeslání. Spěch říše: osvědčené kvalitní výrobky od hannets dokázat, že se nemusí být vždy originál – přesvědčte se sami. Vhodné: lepší hannets boční kartáče jsou bez problémů s řady Vorwerk Kobold VR200 kompatibilní.
ZnačkaHannets #ad
VýrobceHannets® #ad

9. FHzytg

#ad

Náhradní díly, filtr, pro Vorwerk Kobold VR200 VR300 robotický vysavač, kartáčky, příslušenství, boční kartáčky, FHzytg 11 kusů kulatých kartáčů

#ad
FHzytg #ad - Pínu se díky silnému sacímu proudu bezpečně přenáší do nádoby na prach. Naše příslušenství je kompatibilní pouze se sacími roboty Vorwerk Kobold VR200 VR300 Záruka: společnost fhzytg se zavazuje nabízet našim zákazníkům nejlepší produktový a zákaznický servis.

Kulatý kartáč: gumové lamely a štětiny kulatého kartáče odstraňují nečistoty, prach a zvířecí chlupy ze všech podlah – také koberců. Všechny produkty fhzytg s 1letou zárukou výrobce a právem na vrácení na 30 dnů bez otázek. Kulatý kartáč spolehlivě odstraňuje dokonce silnější nečistoty z povrchu podlahy, díky rychlé rotaci uvolňuje nečistoty z podlahy. Doporučuje se měnit příslušenství každé 2-3 měsíce. Prémiová kvalita: fhzytg hepa účinný filtr z odolného mikrovlákna zbavuje nasávaného vzduchu v místnosti nečistot, prachu a částic.

Každý problém, neváhejte nás kontaktovat pro pomoc. Boční kartáče jsou vyrobeny z dobrého odolného nylonu a ABS, zvládnou různé povrchy podlahy a odstraňují vše od drobného prachu až po velké usazeniny. Obsah balení: celkem 11 kusů, 5 bočních kartáčů, 1 kulatý kartáč, 4 hepa filtry pro alergii, 1 malý kartáč. Příslušenství fhzytg: neoriginální produkt, vyrobený firmou fhzytg, s perfektní kompatibilitou a vysokou kvalitou.
ZnačkaFHzytg #ad
VýrobceFHzytg #ad
Hmotnost0.2
Číslo díluVK-20030
ModelkaVK-20030
ZárukaZákaznický servis je naším posledním cílem žít. Každý výrobek byl třikrát zkontrolován, než jsme ho dodali. Jakmile budete s naším produktem trochu nespokojeni, zanechte nám zprávu a my vám garantujeme vrácení peněz nebo nám pošleme nový, jakmile uvidíme váš dotaz.

10. LEFANT

#ad

Wi-Fi robotický vysavač, super tenký robotický vysavač se silným sacím výkonem, LEFANT Robotický vysavač, kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa a ovládání pomocí aplikace, samonabíjení a tichý pro

#ad
LEFANT #ad - Dálkové ovládání musí být zakoupeno: B0BN7JLYGS. Jedinečná patentovaná technologie freemove robotický vysavač má vylepšené 6d infračervené antikolizní senzory, které robotickému vysavači pomohou rozpoznat pravděpodobně uvízlé oblasti a automaticky přizpůsobit čisticí cestu. Upozornění: podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN.

4 režimy čištění pro vaše potřeby robotický vysavač nabízí 4 režimy čištění, bodů, čištění hran, včetně čištění automobilů, klikaté čištění. Inteligentní aplikace a jednoduché ovládání pomocí aplikace lefant nebo dálkového ovládání můžete svůj robotický vysavač kdykoli a kdekoli doma ovládat, přizpůsobit sací výkon, plán čištění atd. Delší baterie a automatické nabíjení: robotický vysavač lefant m210 se automaticky vrátí do nabíjecí stanice, když je ukončen čisticí cyklus nebo když je baterie slabá. Tichý a vhodný pro zvířecí chlupy robotický vysavač poháněný silným digitálním motorem zajišťuje silnou sací sílu.

Robotický vysavač je vybaven lithium-fosforečnanovými akumulátory železa, které robotickému vysavači propůjčují dlouhou výdrž baterie a vydrží až 100 minut. Přepínejte podle libosti mezi různými režimy a stupni výkonu pomocí aplikace Lefant. Robotický vysavač můžete ovládat také přes Google Assistant nebo Alexu. Malý design pouzdra s velkým boxem na prach 500 ml robotický vysavač je pouze 28 cm široký a 7, 6 cm vysoký a může pracovat pod postelí, pohovkou a jiným nábytkem, aby bylo dosaženo důkladného čištění s vysokým krytem a extrémně nízkou mírou poruch.
ZnačkaLEFANT #ad
VýrobceLefant #ad
Výška2.99
Délka11.02
Hmotnost4.41
Šířka11.02
Číslo díluM210
ModelkaM210
Záruka❶ 12měsíční profesionální záruka kvality. ✄ výměna nebo vrácení peněz. ✄ Odpovězte do 12 hodin. ✄ kompetentní technická podpora. Máte-li dotazy, kontaktujte nás prosím.