Top 10 Taschenmesser Alle Kategorien – Outdoorové zavírací nože s pevnou čepelí

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SCHNITZEL

#ad

Stonewashed, SCHNITZEL KVAR – outdoorový kapesní nůž – švédská ocel – G-10 rukojeti – zavírací nůž Bushcraft – EDC nůž pro volný čas pro dospělé – v souladu s § 42A černá

#ad
SCHNITZEL #ad - Díky protiskluzovým a tvarovaným úchytům g-10 je mimořádně robustní a neuvěřitelně dobře padne do ruky. Smíš ji vést všude u sebe výjimky tvoří zóny zákazu zbraní. Mimořádně dobrá přilnavost.

42 a: protože tento kapesní nůž nemá žádné pomůcky pro otevírání, je v souladu s § 42a, protože není možné nůž otevřít jednou rukou. Schnitzel kvar: opřený o design kotletky tri bez ozdůbek vznikl zavírací nůž, který má v sobě. Tento nůž mohou používat i leváci díky sponě. VÉdskÁ ocelzde použitá nerezová ocel sandvik 14c28n 58 – 60 hrc je vhodná pro účely použití "kvar" a díky cca 4 mm silná čepel dokáže tento pracovní nůž běžně zvládnout své úkoly.

Zamykání back-lock: silné zamykání back-lock tohoto zavíracího nože vám nabízí bezpečnost při práci, které nedovolí, kromě toho má poloviční zastavení, aby se čepel při zavírání přímo zacvakla. Je to tvůj outdoorový nůž pro všechny volnočasové aktivity, jako je kempování, bushcraft nebo lov.
ZnačkaSCHNITZEL #ad
VýrobceSCHNITZEL #ad
Hmotnost0.51
Číslo díluSNL-04BSW

2. PURPLEBIRD

#ad

Kapesní nůž, PURPLEBIRD Zavírací nůž, dárky pro muže, Survival Outdoor nůž se skvělým vzhledem

#ad
PURPLEBIRD #ad - Kapesní nůž je pečlivě zabalen v elegantní černé krabičce. Skvělý kapesní nůž rozbuší srdce všech milovníků přírody, když se večer shromáždí kolem táboráku. Pičkový výkon: kapesní nůž z kvalitní ušlechtilé oceli slibuje dlouhou životnost a odolnost.

Multifunkční nůž: váš všestranný společník jako spolehlivý nůž na vyřezávání nebo krájení. Snadná manipulace: kompaktní a výkonný zavírací nůž se snadno ovládá. Purplebird - každý náš outdoorový skládací nůž musí před odesláním projít přísnou kontrolou kvality. Skvělý nůž pro outdoorové kempování a survival aktivity v tašce nebo ve školním batohu, ale také užitečný nástroj na doma.

Perfektní jako dárek pro někoho, kdo vám leží na srdci. Vyváženost mezi tvrdostí a odolností proti korozi zajišťuje bezproblémový provoz a mimořádně přesný řezný výkon. Jedinečný design: skládací nůž purplebird se vyznačuje jedinečným designem, kovovým povrchem stonewashed, ostrou čepelí a gravírovanou celokovovou rukojetí.
ZnačkaPURPLEBIRD #ad
Výška0.01
Délka0.01
Hmotnost0.49
Šířka0.01

3. Kershaw

#ad

Ocel 3Cr13, Kershaw Jednoruční nůž Cinder pro dospělé 1025X, nylonové misky zesílené skleněnými vlákny, vícebarevný, očko, Liner Lock, jedna velikost, otvírák na láhve

#ad
Kershaw #ad - Kategorie: nůž, typ zboží: jednoruční nůž. Délka sešívání: 6. Hmotnost: 26 g. 6 cm, délka otevřeného stavu: 102 cm. 6 cm, délka čepele: 3. Výrobce: Kershaw.
ZnačkaKershaw #ad
VýrobceKERTL|#Kershaw #ad
Výška0.4
Délka4.4
Hmotnost0.05
Šířka1.5
Číslo dílu1025X
Modelka1025X
ZárukaŽádné

4. BERGKVIST

#ad

BERGKVIST® K29 Titanium zavírací nůž jednoruční nůž – outdoorový nůž 3 v 1 s rozbíječem skla, řezačem pásů a křesadlem – oceněn cenou Bronze A' Design A' 2021

#ad
BERGKVIST #ad - Putování, kuchyňský nůž, pracovní nůž, řezbářský nůž, kempování & co. Skládací nůž 3 v 1 s rozbíječem skla a řezačem pásů se hodí jako lovecký nůž, nůž pro přežití a záchranný nůž.

Chráněný design – inspired by nature, navržený v berlíně: outdoorový nůž k29 v hippen berlínském designu obdržíte v originálu pouze u BERGKVIST - kompletně vyroben a zabalen bez plastů. Vyrobeno pro dobrodružství – čepel z ušlechtilé oceli 7cr17mov se slitinou titanu a zakřivená dřevěná rukojeť – zesílená jádrem z oceli a titanu. Optimální nůž survival – extra ostrá čepel, slitina titanu a oceněný design: kapesní nůž K29 Titan je vítězem ceny Bronze A' Design A' 2021 a neměl by chybět v žádné sadě pro přežití.

Nový model 2023 – stejně ostrý, křesadlem, ale ještě rozsáhlejší vybavení: tvůj nůž BERGKVIST Survival se nyní dodává s klipem na opasek, padákovým lanem, taškou na opasek a kvalitní krabičkou.
ZnačkaBERGKVIST #ad
VýrobceMission Green #ad
Výška0.01
Délka8.15
Hmotnost0.34
Šířka0.01
Číslo dílu1

5. BERGKVIST

#ad

Zavírací nůž K19 2018 3 v 1 od Bergkvist®, extra ostrý kapesní nůž s ušlechtilou dřevěnou rukojetí, outdoorový nůž s titanovou čepelí z nerezové oceli | jednoruční nůž s brouskem a pouzdrem na opasek

#ad
BERGKVIST #ad - Bezpečnost – kapesní nůž k19 funguje bez otvírací automatiky přes palcový zámek, kterým je zajištěn. Designový kousek – vzhledově je outdoorový nůž od bergkvist skutečným poutačem. Součástí dodávky nože survival 3 v 1 od bergkvist je navíc černé pouzdro z umělé kůže pro připevnění na opasek a praktický brousek.

Tak zůstává váš nůž vždy ostrý. Jako sada v dárkové krabičce je také skvělým nápadem na dárek. Funkce 3 v 1 – zavírací nůž k19 od bergkvist není pouze praktickým každodenním průvodcem, ale také všestranným pomocníkem. Kromě integrované řezačky pásů se na zadním konci rukojeti nachází rozbíječ skla. Se stabilním skládacím mechanismem zajišťuje snadné a bezpečné používání. Jeho dřevěná rukojeť padne příjemně do ruky, dřík v karbonovém vzhledu se stará o ušlechtilý design a pečlivě opracovaná čepel slibuje robustnost a dlouhou životnost.

Přírodní talent – jako outdoorový nůž, záchranný nůž, rybářský nůž nebo lovecký nůž – k19 řeže, drtí a ostří spolehlivě a přesně. Ať již při kempování, krájí, turistice nebo pro jiné ruční práce – je naprostou nezbytností pro všechny outdoorové nadšence. Spona na opasek je rovněž pevně zašroubovaná a zajišťuje potřebné držení.
ZnačkaBERGKVIST #ad
VýrobceMission Green #ad
Výška0.01
Délka8.11
Hmotnost0.4
Šířka0.01
Číslo dílu1
Modelka1

6. BERGKVIST

#ad

řezačka pásů a křesadla, BERGKVIST® K20 zavírací nůž obouruční nůž s dřevěnou rukojetí a titanem – možnost přenášení – kapesní nůž 3 v 1 s rozbíječem skla

#ad
BERGKVIST #ad - Rukojeť z pravého dřeva s prodloužením karbonového vzhledu padne bezpečně do ruky – při vyřezávání i při řezání. Ideální outdoorový nůž – kompaktně skládací a extrémně stabilní: univerzální nůž je váš spolehlivý nůž EDC pro všechna dobrodružství, ať už jako rybářský nůž, lovecký nůž nebo kempinkový nůž.

Inspired by nature – pro venkovní i vnitřní použití je krájecí nůž skutečným poutačem pozornosti. Po vaší objednávce vám zašleme oficiální potvrzení. Nový model 2023 – díky integrovanému rozbíječi skla, křesadlu a padákovému lanu je survival nůž vhodný také jako nůž na jízdu, řezači pásů a klipu na opasek, záchranný nůž a pracovní nůž.

S sebou v německu povoleno – k20 se otevírá oběma rukama a může být legálně přepravován s sebou v Německu. Pro mimořádnou životnost a stabilitu byla navíc potažena titanem. Extra ostrá – nejen to, že čepel drop-point je vyrobena z odolné ušlechtilé oceli 7cr17mov.
ZnačkaBERGKVIST #ad
VýrobceMission Green #ad
Hmotnost0.29
Číslo dílu1
ModelkaK20

7. NedFoss

#ad

Ostrý kapesní nůž, ostrý jednoruční nůž, kapesní nůž, NedFoss Zavírací nůž, skvělá sbírka, outdoorový nůž s jedinečným vzhledem, dárek ke Dni otců/Vánocům, nůž pro přežití

#ad
NedFoss #ad - Hliníková rukojeť: rukojeť tohoto krásného jednoručního nože je vyrobena ze silného a odolného hliníku, aby bylo zajištěno přiměřené uchopení a příjemný pocit v ruce pro dlouhodobé používání. Perfektní zákaznický servis: protože jsme přesvědčeni o kvalitě pracovního nože NEDFOSS a klademe velký důraz na spokojenost zákazníků, pokud máte dotazy, nabízíme tříletou záruku kvality, kontaktujte nás prosím včas.

I po více než 100 000 otvorech klouže tvůj otevřený a zavřený díky použitým profesionálním kuličkovým ložiskům ještě jako první den! Snadné nošení: tento krásný zavírací nůž je extrémně lehký a vytvrzený na 60 °C, s klipem na rukojeti, takže nůž můžete nosit na opasku nebo v tašce pro snadné nošení.

Víceúčelový skládací nůž: ať už pro domácí práce, kempování, outdoorový lov, záchranný nůž do auta, nůž NedFoss pro přežití je vaším ideálním společníkem pro všechny aktivity a situace. Jednoduché otevření: má uzávěr liner-lock, který je nejen extrémně bezpečný, ale také umožňuje sklopení jednou rukou.
ZnačkaNedFoss #ad
VýrobceNedfoss #ad
Hmotnost0.38
Číslo díluSLDZ-MG
ModelkaSLZD-MG

8. NedFoss

#ad

Nůž Survival nůž, NedFoss Kapesní nůž DA75, zavírací nůž s klipem na opasek, záchrana při nehodách, záchranný nůž s řezačem pásů a rozbíječem skla, nůž pro přežití, jednoruční nůž do auta

#ad
NedFoss #ad - Perfektní dárek: tento krásný zavírací nůž je perfektní pro kempování, sbírání a je perfektním dárkem pro otce, lov, přítele, objevitele nebo sběratele!. Protiskluzový design: rukojeť je vyrobena z kvalitního dřeva a hliníku a nabízí příjemné uchopení a ergonomický design.

S klipem na opasek pro snadné nošení. Ať už při zkrácení šňůry, rybaření, vyřezávání tyčinek, sběru hub nebo jednoduše při otevírání balíků doma. Vysoce kvalitní materiál: tento zavírací nůž je z oceli 8cr14mov pro vynikající řezný výkon a odolnost proti korozi, velmi ostrý a silný, pohodlný a dobře navržený zavírací nůž.

Snadno se přenáší kapesní nůž: hliníková rukojeť s řezačem pásů a rozbíječem skla pro děrování oken a řezání lan v nouzových případech. Vhodné pro mnoho scénářů: nůž vás podpoří v mnoha oblastech života.
ZnačkaNedFoss #ad
VýrobceNedfoss #ad
Výška0.79
Délka4.72
Hmotnost0.49
Šířka1.18
Číslo díluDA75
ModelkaDA75

9. NedFoss

#ad

Dřevěná rukojeť, kapesní nůž z damaškové oceli, damaškový zavírací nůž damaškový nůž, dárky ke dni otců, damaškový nůž se sponou na opasek – extra ostrý parrot, NedFoss Dárek ke dni otců

#ad
NedFoss #ad - Perfektní dárek: tento krásný damascenský skládací nůž je perfektní pro kempování, sbírání a je perfektním dárkem pro otce, přítele, lov, objevitele nebo sběratele!. Damascener tahl nůž: Čepel tohoto kapesního nože je vyrobena z damašku 67 vrstev, tloušťka nože 2, 8 cm a tvrdostí 60 HRC, s délkou čepele 6, 5 mm a má vysokou sběratelskou hodnotu.

S koženým pouzdrem: k dispozici je kožené pouzdro z rostlinně vydělané kůže, tloušťka 2 mm a s pěkným vzorem, můžete jej nosit na opasku a bezpečně uschovat. Jednoduché otevření: má funkci flip a zapínání liner-lock, ale také umožňuje bezproblémové otevírání a zavírání jednou rukou pouhým pohybem ruky! Vysoce kvalitní rukojeť: rukojeť tohoto damaškového nože je vyrobena z hodnotného žlutého santalového dřeva, které je nejen extrémně bezpečné, které je protiskluzové a příjemné na dotek, snadno se drží a má dobrou rovnováhu.

ZnačkaNedFoss #ad
VýrobceNedFoss #ad
Výška0.79
Délka6.1
Hmotnost0.24
Šířka1.38

10. NedFoss

#ad

Ostrý kapesní nůž, 9 cm jednoruční nůž s jedinečným vzhledem, Coole, Pocket Knife jako dárek a do sbírky, NedFoss Chain zavírací nůž, personalizovaný outdoorový nůž s liner-Lock

#ad
NedFoss #ad - Bleskurychle jednoruční design: tento kapesní nůž s funkcí flip lze rychle otevřít jednou rukou, pokud už něco držíte v druhé ruce. Snadné nošení: jednoruční nůž, složený 12 cm. Snadná manipulace, záchranný nůž, při práci nebo jako outdoorový nůž, dobře padne do ruky a dá se dobře vést.

Ať už při kempování, turistice, rybářský nůž nebo lovecký nůž záchranný nůž v autě – tento nůž NedFoss je vaším ideálním společníkem pro všechny aktivity a situace. Nápad na dárek: hledáte speciální dárek? pokud hledáte perfektní narozeniny, dárek k výročí nebo odchodu do důchodu, Den matek, vánoční dárek, den otců, Den svatého Valentýna, jste u nás správně. Dobrý design liner-lock brání tomu, což je obzvláště praktické, aby se zavírací nůž při otevření omylem uzavřel. Navíc ergonomická ocelová rukojeť zajišťuje díky svému speciálnímu tvaru příjemný pocit na dotek.

Ostrá kvalitní čepel: Čepel tohoto zavíracího nože je vyrobena z oceli 440c. Velmi ostré a silné. Ideální pro každodenní použití jako skládací nůž venku. Tradice a moderní náhrdelník: Černá čepel je kombinována s řetízkem, rukojetí řetězu a staroegyptským nápisem. Tento zavírací nůž je jedinečný sběratelský kousek, vytvořený kolizí tradiční kultury a moderní technologie, s ušlechtilým designem a bezvadným zpracováním.
ZnačkaNedFoss #ad
Výška0.79
Délka9.06
Hmotnost0.4
Šířka1.38