Top 10 Siebträgermaschine Klein – Kávovary na espreso a filtrovanou kávu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. De'Longhi

#ad

Stříbrný, De'Longhi Dedica Style EC 685.M – pákový espresovač, pro mletou kávu nebo ESE kapsle, šířka pouze 15 cm, balení 1 ks, pákový kávovar na espresso s profesionálním napěňovačem mléka, nádržka na vodu 1 l

#ad
De'Longhi #ad - Praktické vlastnosti: s tlakem 15 bar se aromatické espresso uvaří s ořechově zbarveným krémem, přičemž výškově nastavitelná odkládací plocha na šálky dostačuje pro sklenice s výškou do 12 cm.

Topný systém thermoblock: připravte espresso vždy přesně na správnou teplotu – za pouhých 40 sekund je kávovar připraven k provozu, aby se tak postaral o nezapomenutelný požitek z kávy. Flexibilní držák sítka: s vložkami na 1 nebo 2 šálky a kávové kapsle si můžete vždy vychutnat svou nejmilejší směs kávy nebo vaši oblíbenou kapsli.

Tíhlý design: pákový kávovar na espresso je široký pouze 15 cm a díky kompaktnímu designu v matném vzhledu se perfektně hodí nejen do každé kuchyně, ale současně vypadá obzvláště elegantně. Nastavitelný systém cappuccino: nastavitelná tryska na mléčnou pěnu umožňuje snadnou přípravu krémové mléčné pěny pro perfektní cappuccino nebo caffè latte.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška11.93
Délka5.87
Hmotnost9.3
Šířka12.99
Číslo dílu8004399331198
Modelka0132106168
Záruka24 měsíců.

2. De'Longhi

#ad

Vhodný pro ESE polštářky, 1,1l nádržka na vodu, černý, De'Longhi ECP 31.21 – pákový espresovač, vč. ruční trysky na mléčnou pěnu, s funkcí teplé vody, kávovar na espresso s hliníkovou úpravou

#ad
De'Longhi #ad - Exkluzivní efekt: stylový pákový stroj přesvědčí profesionálním držákem na páku a zajišťuje díky 2 samostatným termostatům konstantní teplotu během přípravy.

Rozsah dodávky: 1 x kávovar ecp3121 v černé barvě De'Longhi. Praktické skladování příslušenství: dodatečné filtrační vložky pro 1 nebo 2 šálky mletého prášku na espresso nebo kávové kapsle a tamper lze řádně uložit do přístroje. Manuální systém cappuccino: tradiční tryska na mléčnou pěnu mísí páru, vzduch a mléko do obzvlášť krémové pěny pro perfektní cappuccino ve vlastním domě. Tradiční sítkový nosný stroj: díky tlaku 15 barů zajišťuje přístroj aromatické espresso s perfektní krémovou krémem.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška4.73
Délka2.87
Hmotnost8.82
Šířka3.72
Číslo díluECP31.21
ModelkaECP31.21
Záruka24 měsíců.

3. Klarstein

#ad

Latte a macchiato, 950 W malý, 1,2l retro mini kávovar na espresso se sítou, Klarstein Pákový espresovač s napěňovačem mléka, kávovar z ušlechtilé oceli pro cappuccino

#ad
Klarstein #ad - Moderní retro design: naše kávovary na espresso s napěňovačem mléka okouzlí svým atraktivním retro designem. Snadná výroba kávy: náš pákový kávovar na espresso je nejen univerzální a spolehlivý, ale díky jednoduchým ovládacím prvkům je každodenní život snadný.

Pára může být regulována otočným knoflíkem a slouží k přípravě čaje nebo k ohřevu a napěnění mléka. Silná parní síla: tento výkonný mini kávovar na espresso se snadno ovládá a stejně snadno čistí. Na displeji si můžete vybrat množství mleté kávy pro 1 až 2 šálky. S otočným knoflíkem a ukazatelem teploty, které se hodí k klasickému vzhledu, si můžete kdykoli vychutnat čerstvou kávu.

Tento malý kávovar na espresso vykouzlí nejchutnější kávu Latte, Cappuccino nebo Macchiato. Začněte den s kávou: náš výkonný pákový stroj uvaří 1 nebo 2 espresso a disponuje 1, 2litrovou nádržkou na vodu. Výkonný a dobrá chuť: náš výkonný 950w pákový kávovar na espresso s tlakem 19 barů je dostatečně silný, aby plně rozvinul chuť vaší kávy, s krásnou zlatohnědou pěnou v baristické kvalitě.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška11.61
Délka11.61
Hmotnost7.54
Šířka4.92
Číslo díluTK8-EsprEvoCof-Black
Modelka10035376

4. Krups

#ad

Profesionální tryska na mléčnou pěnu, Krups Pákový espresovač Virtuso 15 barů + tampper, vítěz testu Stiftung Warentest, ESE kávové kapsle vhodné z ušlechtilé oceli, automatické vypnutí

#ad
Krups #ad - Rozsah dodávky: pákový stroj krups virtuso, odnímatelná 1litrová nádrž na vodu, šířka pouze 14, vždy 1 x nástavec na mletou kávu a kávové kapsy, dávkovací lžíce 2 v 1 a tamper, 4 cm. Krups termoblokový systém pro rychlé zahřátí pro přípravu espressa za méně než minutu, vhodný pro mletou kávu 1 nebo 2 šálky a kávové kapsle pro ultimativní rozmanitost nápojů.

Vítěz testu nadace test: velmi kompaktní design, profesionální tryska na mléčnou pěnu, funkce ohřívání šálku, tlak čerpadla 15 barů, funkce horké vody, termoblokový systém, automatické vypnutí + pěnovka. Cappuccino, jako u baristy nebo čaje a bylinného čaje s funkcí teplé vody, espresso macchiato a další díky manuálně nastavitelné parní trysce pro krémovou mléčnou pěnu, s funkcí ohřívání šálku.

Moderní kávovar na espresso ve vzhledu kvalitní ušlechtilé oceli pro perfektní kombinaci dlouhé životnosti a stylu, jednoduché ovládací rozhraní s automatickým vypnutím pro perfektně krémové espresso.
ZnačkaKrups #ad
VýrobceGroupe SEB #ad
Výška11.22
Délka11.02
Hmotnost7.78
Šířka5.67
Číslo díluVirtuso
ModelkaVirtuso
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. SEVERIN

#ad

KA 5978, kávovar s napěňovačem mléka pro kávové mléko, ideální pro jednotlivce, černý, SEVERIN Kávovar na espresso, malý kávovar až na 4 šálky espressa

#ad
SEVERIN #ad - Lahodné espresso – stroj je vhodný pro mletou mouku na espresso a umožňuje změnou množství kávy a vody individuální požitek z kávy: pro chutné Espressi. Ale také pro naplnění nádoby na vodu je konvice díky stupnici ideální.

Rozmanité kávové výtvory – integrovaná tryska na mléčnou pěnu umožňuje přípravu různých kávových specialit, jako je cappuccino, plochá bílá nebo mléčná káva. Detaily – kávovar severin na espresso, kávovar barista s napěňovačem mléka a skleněnou konvicí, kompaktní velikost, vhodný pro speciality na kávu a mléko, číslo výrobku 5978.

Se skleněnou konvicí – espresso lze uchovávat v kávovaru se skleněnou konvicí pro dlouhotrvající požitek. Profesionální požitek z kávy – vysoce kvalitní single kávovar pro aromatické espresso ráno nebo mezi: díky kompaktní velikosti ideální pro jednotlivce, seniory a cestovatele.
ZnačkaSEVERIN #ad
VýrobceSeverin #ad
Výška11.81
Délka6.3
Hmotnost3.7
Šířka8.82
Číslo díluKA 5978
ModelkaKA 5978
Záruka2 roky.

6. Cecotec

#ad

S manometrem, s rychlým vyhříváním termobloku, Cecotec Kávovar Cafelizzia 790 White na espresso a cappuccino, 20 barů, orientovaný parní hrnec černý, automatický režim pro 1 a 2 kávy

#ad
Cecotec #ad - Jeho rychlý topný systém od thermoblock zaručuje, že teplota zůstane ve svém optimálním rozsahu, aby získala tu nejlepší kávu. Odnímatelná odkapávací miska pro rychlé čištění, energeticky úsporný systém s automatickým vypnutím a kontrolkami Stand-by pro každou funkci.

Dodává horkou vodu s ideální teplotou pro infuze od ramene držáku filtru s dvojitým výtokem a dvěma filtry pro automatickou přípravu jedné nebo dvou káv. Odnímatelná nádrž na vodu s objemem 1, 2 litru, ohřívač šálků z ušlechtilé oceli. S maximálním výkonem 1350 w můžete připravovat všechny druhy kávy a také uvolnit horkou vodu pro infuze.

Výkonné tlakové čerpadlo s technologií Force Aroma dosahuje nejlepší crema a maximálního aroma v každé kávě. Pressurepro kontrolní manometr pro kontrolu tlaku v reálném čase. Obsahuje nastavitelný vaporizér s ochranou, aby bylo mléko strukturováno podle vašeho přání a pro získání nejlepší pěny pro vaši kávu. Kávovar na espresso s elegantním a kompaktním designem pro milovníky dobré kávy.
ZnačkaCecotec #ad
VýrobceCecotec #ad
Výška14.17
Délka14.57
Hmotnost9.48
Šířka7.87
Číslo dílu01653
Modelka01653

7. Klarstein

#ad

1350 W pro mletou kávu, 0,5 l nádržka na mléko, 1,8 l mini kávovar na přípravu kávy se sítkem, 20 barů, Klarstein Pákový espresovač s napěňovačem mléka, malý kávovar z ušlechtilé oceli

#ad
Klarstein #ad - Silná a dobrá chuť: 1350w pákový kávovar na espresso s 20 bary je dostatečně silný, latte macchiato nebo cappuccina, aby plně rozvinul chuť kávy, s krásnou zlatohnědou pěnou v baristické kvalitě. Nádržku na vodu o objemu 1, 8 litru lze snadno vyjmout a doplnit.

K odvápnění použijte funkci automatického čištění. Káva jako v itálii: cappuccino doma často není tak krémové jako v kavárnách. Tak si můžete být jisti, že kávovar z ušlechtilé oceli může dlouho připravovat kávu. Začněte den s kávou: náš pákový kávovar uvaří 1 nebo 2 espresso a disponuje 0, 5litrovou nádobou na mléko. Je perfektním příslušenstvím pro přípravu kávy ráno nebo pro hosty.

Tento malý kávovar na espresso vykouzlí nejchutnější kávu Latte, Cappuccino nebo Macchiato. Elegance, styl a funkce: tyto kávovary na espresso mají atraktivní, barevný design s plynulými křivkami, které se hodí do každé moderní kuchyně. Snadné ovládání a čištění: náš mini kávovar na espresso se snadno ovládá. Tento kávovar s napěňovačem mléka vytváří krémovou mléčnou pěnu jako od baristy.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška10.63
Délka15.75
Hmotnost9.92
Šířka13.58
Číslo díluTK42-ArabicaC

8. Cecotec

#ad

1350 W, 20 Bars und Thermoblock, Cecotec Express Power Espresso 20 Tradizionale Light Beige, Espresso und Cappucicno, Manometer, Vintage-Design, Verdampfer, Fassungsvermögen 1,5 Liter

#ad
Cecotec #ad - Energiesparsystem mit Abschaltautomatik und Stand-by Leuchtindexe jeder Funktion Edelstahl-Finish. Espresso- und cappuccino espressomaschine 1350 Watt im Vintage Design Italienische Druckpumpe mit 20 bar ForceAroma Technologie für beste Creme und maximalen Duft.

Inklusive schwenkbarem verdampfer mit schutzfunktion für den einsatz, zum Aufschäumen von Milch, zum Abgeben von heißem Wasser für Infusionen, Erhitzen von Flüssigkeiten und zum ZubereitFilterarm mit doppeltem Ausgang und zwei Filtern für ein oder zwei Kaffees gleichzeitig. Abnehmbarer wassertank mit 1, 5 liter Fassungsvermögen Inklusive Dosierlöffel mit Kaffeepresser Abnehmbare Abtropfschale zur einfachen Reinigung. Schnellheizsystem durch Thermoblock PressurePro Steuermanometer zur Überprüfung des Drucks in Echtzeit.
ZnačkaCecotec #ad
VýrobceCecotec #ad
Výška12.99
Délka13.94
Hmotnost8.38
Šířka10.51
Číslo dílu01585
Modelka01585

9. Zilan

#ad

Zilan Kávovar na espresso s napěňovačem mléka | pákový stroj | kávovar na cappuccino | pákový kávovar | 3,5 bar | kávovar na espresso | kávovar na cappuccino

#ad
Zilan #ad - Zvláštností našeho kávovaru je přední teploměr, který vám dává možnost vybrat si mezi dvěma možnostmi vody, espresso a cappuccino. Hlavní vlastnosti: vysokotlaké čerpadlo 3, s předním teploměrem pro dvě možnosti vody: espresso a cappuccino Odnímatelná a pratelná odkapávací miska, objem odnímatelné průhledné nádržky na vodu, 5 baru, filtr z ušlechtilé oceli pro 4 šálky vysokotlaké pumpy.

Odkapávací miska kávovaru je odnímatelná a pratelná, takže ji můžete bez problémů čistit. Díky vysokotlakému čerpadlu a čelnímu teploměru je příprava espressa a cappuccina hračkou a umožní vám vynikající zážitek z kávy. Celkově náš kávovar nabízí vysoce kvalitní a atraktivní design, jednoduché ovládání a vysokou výkonnost. Detaily: hmotnost: 1, 97 kg výkon: 800 wattů rozměry: 24 x 31 x 26 cm š x v x h.

Můžete tak jednoduše a pohodlně kontrolovat hladinu vody a případně doplňovat. Kromě toho je kávovar vybaven filtrem z ušlechtilé oceli pro 4 šálky, který zajišťuje trvale vysokou kvalitu kávy. Náš kávovar je výkonný přístroj s vysokotlakým čerpadlem 3, 5 baru. Tak si můžete kávu připravit podle libosti a užívat si ji. Kávovar má odnímatelnou průhlednou nádržku na vodu o objemu 0, 24 litru. To zajišťuje silnou a intenzivní chuť vaší kávy.
ZnačkaZilan #ad
VýrobceZilan #ad
Výška12.2
Délka10.24
Hmotnost4.34
Šířka9.45
Modelka2854

10. Klarstein

#ad

Kávovar ThermoBlock, 1550 W malý kávovar, 1,4 l retro mini kávovar se sítou, kávovar na cappuccino, Klarstein Pákový espresovač s napěňovačem mléka a mlýnkem

#ad
Klarstein #ad - Plná chuť: náš 1550w pákový espresovač používá na teplo 19 barů a 2 termobloky – jeden pro extrakci espressa, druhý pro výrobu páry. Integrovaný mlýnek: u tohoto mini kávovaru na přípravu mléka s napěňovačem mléka si můžete vybrat z 10 různých stupňů mletí.

Snadná výroba kávy: náš pákový kávovar na espresso je nejen univerzální a spolehlivý, ale díky jednoduchému ovládacímu panelu vám usnadní každodenní život. Tento malý kávovar na espresso vykouzlí nejchutnější kávu Latte, Cappuccino nebo Macchiato. Na displeji si můžete vybrat množství mleté kávy pro 1 až 2 šálky. Moderní retro design: naše kávovary na espresso s napěňovačem mléka okouzlí svým atraktivním retro designem.

S otočným knoflíkem a ukazatelem teploty, které se hodí k klasickému vzhledu, si můžete kdykoli vychutnat čerstvou kávu. Výsledkem je krásná zlatohnědá pěna v baristické kvalitě. Začněte den s kávou: náš výkonný pákový stroj uvaří 1 nebo 2 espresso a disponuje 1, 4litrovou nádržkou na vodu. Různé stupně mletí mění rychlost, s jakou voda získává chuť – ideální pro každého.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška12.2
Délka13.58
Hmotnost16.53
Šířka12.6
Číslo díluTK57-CoffMacGrind-Rd
ModelkaTK57-CoffMacGrind-Rd