Top 10 Rollo 95 cm Breit – Látkové rolety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fensterdecor

#ad

Mnoho velikostí., 1-Parent Fensterdecor Duo-Rollo, Dvojitá roleta v bílé, krémové, šedé nebo černé barvě

#ad
Fensterdecor #ad - Různé velikosti. Rozměr textilie je cca o 2, 5 cm užší než objednací šířka. Upevnění: vyvrtání otvorů a přišroubování šrouby a hmoždinky přiložené. Různé barvy. Dojitá roleta duo - propustná pro světlo a neprůhledná.
ZnačkaFensterdecor #ad
VýrobceFensterdecor #ad
Výška0
Délka70.87
Šířka55.12
Číslo dílu4053406532213

2. Schuette

#ad

Kolekce: Cream Cake béžová ● 100 x 130 cm šířka x výška ● upínací roleta Suprafix = Klemmfix 2.0 ● 60s montáž s videem, Schuette® Roleta bez vrtání a vrtání 2v1 ● Dvojitá roleta ve dne i v noci

#ad
Schuette #ad - V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! Objednaná šířka je skutečná šířka látky. Volně volitelný způsob montáže upínací držáky suprafix + šroubovací držáky suprafix jsou vždy součástí dodávky. Originální rolety schuette jsou srovnatelné s typickými stavebními a čínskými roletami.

Nosič nahoře stojí 1, 5 cm nad látkou viz obrázky. Inteligentní vedení řetízku bez trhání a bez blokování šňůry. Vhodné také do kuchyně a koupelny. Propustnost světla: střední, lehce zatemňující, živé barvy & speciálně vyvinuté pro rolety UV ochrana -> žádné vyblednutí. Jedná se o originální značkové rolety schuette. Ať už chcete svou novou roletu schuette upnout nebo našroubovat, protože zde kupujete originální a hotovou roletu schuette a nejedná se o modelářskou sadu jako u jiných prodejců.

Naše rolety jsou k dispozici také v jiných kolekcích látek a způsoby montáže. Rolety schuette jsou pokud možno smontovány. Pokud chcete namontovat roletu Schuette bez vrtání, čeká vás rychlá a snadná instalace, resp. Odkazu na montážní video, 2x Schuette Suprafix šroubovací držák vč. Při výšce změřte okenní rám zdola nahoru.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka90.55
Hmotnost2.2
Šířka33.46

3. Schuette

#ad

Schuette® Zatemňovací roleta bez vrtání/s vrtáním 2v1 ● kolekce termo roleta: námořnická modrá modrá ● 35 x 130 cm šířka x výška ● upínací roleta Suprafix = Klemmfix 2.0 ● 60s montáž s videem

#ad
Schuette #ad - Ať už chcete svou novou roletu schuette upnout nebo našroubovat, čeká vás rychlá a snadná instalace, resp. Značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, lokálně, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, za férové mzdy a ze solidních, trvanlivých a moderních materiálů.

Nosič nahoře stojí 1, 5 cm nad látkou viz obrázky. Vyžaduje dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů. Protože si vážíme vašeho času a vašeho domova! chrání před chladem a horkem, vysoké zatemnění a 100% neprůhledné! Živé barvy a speciálně vyvinuté pro rolety UV ochrana -> žádné vyblednutí. Rolety schuette jsou pokud možno smontovány. Roubů, Schuette slib kvality. Při šířce však dbejte prosím na okenní kliku, 5 cm vlevo a vpravo 1, aby při pohybu rolety nerušila.

Pomocí přiložených upínacích držáků, protože zde kupujete originální a hotovou roletu Schuette a nejedná se o modelářskou sadu jako u jiných prodejců. Napodobeniny našich rolet schuette sázejte prosím i nadále na originál od Schuette a na kvalitu, pokud jde o váš domov. Jedná se o originální značkové rolety schuette. Vhodné také do kuchyně a koupelny.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška130
Hmotnost2.2
Šířka35

4. Homland

#ad

Průsvitná a zatemňující, rolety na okna, upínací rolety, Dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání, bílá, okenní roleta uvnitř, 85 × 120 cm, ochrana proti slunci & ochrana před nežádoucími pohledy, rolety

#ad
Homland #ad - V závislosti na poloze vám okenní roleta nabízí dobrou ochranu před pohledy a sluncem. Před zakoupením rolety změřte šířku okenního skla. Upgrade materiálu a čištěnídvojitá roleta klemmfix bez vrtání je vyrobena ze 100% polyesteru, aby roleta bez vrtání byla vodotěsná, nebledne a také trvalá.

A můžete je namontovat také s přiloženým příslušenstvím pro vrtání. Ale pozor: nepřekračujte rukojeť! scénáře použití módní a praktické zároveň: okenní rolety do interiéru jsou vhodné pro všechny typy místností, terasové dveře a balkony, obývací pokoje a dětské pokoje, ložnice, jako jsou kanceláře, koupelny a kuchyně. Objednací šířka = šířka skla + 4-6 cm. Montáž bez vrtání a vrtánírolety na okna bez vrtání lze upevnit zcela bez vrtání pomocí upínacích držáků. Rozměry měření Šířka látky dvojité rolety je cca 4 – 6 cm užší než uvedená šířka.

Díky přířezu laserového paprsku nezanechává žádné vlákna a ani po dlouhém používání nevykazuje žádné stopy opotřebení. Vhodná tloušťka okenního rámu: 15 mm - 23 mm. Dvojitá roleta klemmfix bez vrtání. Dvojitá roleta klemmfix se však nehodí pro střešní okna. Světelná žláza nebo zatemňujícípomocí řetízku můžete volně nastavit výšku rolety na řetízek a také nastavit polohu neprůhledných a transparentních tkaných látek, aby bylo možné plynule regulovat osvětlení s příjemně jemným osvětlením v místnosti.
ZnačkaHomland #ad
VýrobceHomland #ad
Hmotnost1.7

5. Beyond Drape

#ad

Roleta na ochranu proti slunci, šířka: 51-60 cm, tmavě šedá, s upínací botou, termo pro všechna okna, montáž do zasklívací lišty, výška: 40-100 cm, neprůhledná, Plisé na míru

#ad
Beyond Drape #ad - Chcete zažít svoji látku a podívat se doma? Žádný problém! Vyžádejte si nyní zdarma vzorek látky. Vezměte prosím na vědomí, že pro tento způsob montáže pevné šrouby ve skleněném drážce,. Plisé lze bez problémů pohybovat.

Pozor! sdělte nám prosím přímo po nákupu přesné milimetrové údaje o vaší požadované velikosti prostřednictvím e-mailu prodejce přes Amazon. Mějte prosím pochopení, že vaši objednávku musíme zrušit po 48 hodinách, pokud nám neposkytnete rozměry objednávky! Plisé je nastavitelné v libovolné výšce díky 2 ovládacím kolejnicím, žádné kývání plisé, protože je na okně pevně napnuté. Hloubka skleněné lišty by měla činit minimálně 15 mm.

Zboží vyrobené podle specifikace zákazníka je vyloučeno právo na odstoupení od smlouvy! Barevné odchylky jsou možné kvůli různým nastavením monitoru. Pozor! Šířku prosím odečtěte 5 mm. Návod k měření naleznete v popisu produktu a v návodu k montáži na https://www. Youtube. Com/watch?v=tCz17tSBgmw. Dodací lhůta činí u tohoto zboží cca 7–10 dní. Stupeň zatemnění: cca 80 % u tmavých barev a cca 50 % u světlých barev.
ZnačkaBeyond Drape #ad
VýrobceBeyond Drape #ad
Číslo dílu3002922a

6. Grandekor

#ad

Okenní roleta průsvitná a zatemňující – bílá 80 x 120 cm šířka látky 76 cm, Duo rolety na okna a dveře bez vrtání s držákem, Grandekor Dvojitá roleta Klemmfix

#ad
Grandekor #ad - Zvědavé pohledy zůstávají venku! dvojitá roleta klemmfix bez vrtání se skládá ze dvou protilehlých pruhů látky se střídavě neprůhlednými a průhlednými pruhy, jejichž polohu lze individuálně a plynule nastavit. Roleta bez vrtání velmi snadná obsluhas pomocí tažného řetězu je plynule nastavitelná – od polopropustné až neprůhledné.

Pokud je velikost vašeho skla například 60 x 140 cm, 7 až 2, doporučujeme vám objednat dvojitou roletu o velikosti 70 x 150 cm. Přebytečná látka zůstává jednoduše srolovaná a nemusí se zkrátit. Dvojitá roleta snadná instalace a snadná údržbasnadná montáž bez vrtání buď pomocí dodaného systému klemmfix na okenní rám, přímo do okenního otvoru nebo pomocí přiloženého montážního materiálu na stěnu nebo strop. Rozsáhlé možnosti použití v celém domě! duo roleta klemmfix je vhodná pro všechny typy místností: kancelář, koupelna a dětský pokoj, obývací pokoj, ložnice, pro balkonové a terasové dveře.

Těrbinovou hubicí nebo otřít vlhkým hadříkem. Pro péči doporučujeme vysát štětcem na nábytek, resp. Tažný řetěz pro ovládání dvojité rolety klemmfix lze namontovat na obou stranách – tak se vždy nachází na požadované straně. To vám umožní pohled ven nebo nastavte okno rolety uvnitř tak, aby byla plocha okna zcela zakrytá. Usnadněte si používání okenní rolety uvnitř bez vrtání.
ZnačkaGrandekor #ad
VýrobceHohouse #ad
Výška0
Délka47.24
Hmotnost1.32
Šířka31.5
Číslo díluTjVHSnV5
ModelkaBlanc

7. Magiea

#ad

Ochrana proti slunci na okna a dveře, Magiea Dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání & s vrtáním, upínací roleta propouštějící světlo a neprůhledná, bílá 80 x 200 cm Duo Rollo, okenní roleta

#ad
Magiea #ad - Roleta je ze 100% polyesteru, chrání před pohledy a sluncem. Vyhněte se komplikovaným operacím, jednoduchá instalace ve 2 krocích! vylepšená kvalitní dvojitá roleta, pevnější, zesílená držákem na zadní straně, stabilní a jednoduchá instalace.

Látka rolety se řeže pomocí technologie řezání za tepla. Jas v pokoji můžete zcela jednoduše přizpůsobit vašim potřebám. Ka látky je o 4 ~ 5 cm užší. Délku rolety lze přizpůsobit. Stupeň propustnosti světla lze regulovat. Etízek lze namontovat jak vlevo, tak vpravo. Dvojitá roleta bez vrtání se také velmi dobře hodí do pronajatých bytů, ale také vyplňuje prostor měkkým světlem. Pokud se příslušenství dvojité rolety poškodí během 6 měsíců, můžeme je zdarma vyměnit.

24měsíční záruka + bezstarostné a rychlé vyřízení servisu, pokud se něco nehodí. M kratší je okno, můžete objednat 75 cm + 4 cm ≈ 80 cm. Můžete jej jednoduše otřít vlhkým hadříkem, abyste jej vyčistili. Dvojitou roletu klemmfix můžete zavěsit bez vrtání pomocí upínacích nosníků na okna a dveře vhodná tloušťka okenního rámu: 17-25 mm. Každá dvojitá roleta klemmfix je vhodná pro okna, tím více látek se musí srolovat.
ZnačkaMagiea #ad
VýrobceMagiea #ad
Výška0.01
Délka78.74
Šířka31.5
Číslo díluHU-XI-10

8. bobodeco

#ad

Ochrana soukromí, bílá, bobodeco Dvojitá roleta klemmfix bez vrtání Duo rolety na okna s upínacími držáky, okenní roleta průsvitná a zatemňující, 40 x 130 cm š x v, montáž na stěnu

#ad
bobodeco #ad - Pokud řetěz vytáhnete nahoru a dolů, můžete volně nastavit polohu stínů. Například: Šířka látky 85 x 150 cm roleta je kulatá šířka 80-81 cm. Dvojitá roleta je vhodná jak pro okna, pracovnu, tak i pro dveře, kuchyň, kavárnu, hotel, kancelář, dětský pokoj, např.

Po dlouhém používání nedochází k žádnému vláknu a opotřebení. 1 x roleta, montážní návod, 1 x montážní sada, pokud máte jakékoliv dotazy, jsme vždy k dispozici. Můžete si vybrat způsob instalace podle potřeby. Jemné transparentní látky nechají denní světlo prosvítat. Lze jej pomocí nastavitelných upínacích nosníků připevnit přímo na křídla okna. Přebytečná látka zůstává jednoduše srolovaná a není nutné ji zkrátit.

Ka látky je cca o 4 – 5 cm užší než celková šířka rolety. Roleta je ze 100% polyesteru, snadno se udržuje. Obývací pokoj, konferenční místnost, které je lze otevřít. Vhodné pro okenní rámy s tloušťkou drážky 1, 5 až 2, 3 cm. Dvojitá roleta klemmfix je vhodná pro všechny prostory, koupelnu atd. A může chránit před pohledy a oslněním a sluncem.
Značkabobodeco #ad
Výrobcebobodeco #ad
Výška0.04
Délka51.18
Hmotnost0.97
Šířka15.75
Číslo díluAdXc7ppJ

9. OUBO

#ad

Průsvitná a zatemňující., rolety na okna bez vrtání & s vrtáním bílo-béžovo-hnědá, dvojitá roleta upínací roleta okenní roleta Easyfix, OUBO Dvojitá roleta Klemmfix, 95 cm x 130 cm

#ad
OUBO #ad - 100% polyester s certifikátem Öko-tex standard 100, omyvatelný vlhkým hadříkem, snadná péče, kuchyň, kancelář, obývací pokoj, aplikace možná i ve vlhkých prostorách. Dvojitá roleta se 4 nastavitelnými upínacími nosníky lze připevnit přímo na horní a spodní rám bez vrtání tloušťka rámu vč.

Přes řetízek lze roletu snadno plynule plynule nastavit pomocí paralelně probíhajících transparentních a neprůhledných pásů látky. Držáků, přidejte ještě 4 – 5 cm montážní sada rozměry, šířka látky činí cca 4 – 5 cm; hloubka nepropustné proužky: cca 7, 5 cm; výška propustné proužky: cca 5 cm. Vyberte si další velikosti 80 cm šířku. Například: pokud je vaše okenní tabule 74 cm široká, dostanete objednací šířku 78 cm. Díky tomu zajišťují vhodnou ochranu před sluncem a pohledovou ochranu před zvědavými pohledy sousedů ve dne i v noci.

Gumového těsnění by měla být mezi 17 – 25 mm nebo alternativně připevnit na stěnu a strop pomocí přiloženého příslušenství. Dvojitá roleta klemmfix je tak vhodná pro všechny prostory: koupelna, konferenční místnost atd. Objednací šířka zahrnuje celkovou šířku rolety vč. 1 x oubo dvojitá roleta klemmfix vč. V žádném případě není dvojitá roleta vhodná pro střešní okna.
ZnačkaOUBO #ad
VýrobceOUBO #ad

10. Victoria M.

#ad

Bílá, na okna a dveře, upínací roleta bez vrtání, průsvitné/zatemňující proužky, 95 x 160 cm, Victoria M. Zevra dvojitá roleta Duorollo

#ad
Victoria M. #ad - Dvojitá roleta se snadnou údržbou se skládá ze dvou vrstev tkaniny z polyesteru, resp. Kvalitní dvojitá roleta zevra je flexibilní ochranou proti světlu a pohledům na okna a dveře.

Při výšce okenního rámu 160 cm doporučujeme objednat vnitřní roletu v nejbližší větší výšce 230 cm. Zatemňující pruhy látky. Roleta se ovládá pomocí precizně nastavitelného řetízku, který můžete podle přání připevnit vlevo nebo vpravo. Upevnění rolety s bočním stahováním se provádí pomocí šroubů nebo bez vrtání pomocí upínacích držáků pro okenní nebo dveřní křídlo o tloušťce 15 – 25 mm.

Objednací šířka zahrnuje celkovou šířku rolety, šířka látky činí cca 4, 1 cm méně. Je vhodný pro všechny prostory, také do kuchyně, koupelny a WC. Vrstvy lze posunout proti sobě, u kterých se střídají průhledné a neprůhledné, takže si můžete individuálně zvolit požadovaný dopad světla.
ZnačkaVictoria M. #ad
VýrobceVictoria M. #ad
Výška0.01
Délka62.99
Šířka37.4
Číslo díluHU-XI-201