Top 10 MacBook Pro M3 Max – Macbook

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

30jádrový GPU: 14,2" displej Liquid Retina XDR, 1 TB SSD paměť. Funguje s iPhone, Apple 2023 MacBook Pro Laptop M3 Max čip s 14jádrovým CPU, Space černá, 36 GB společná operační paměť

#ad
Apple #ad - Výdrž baterie se liší v závislosti na použití a konfiguraci. Spojení všeho – tento macbook pro má nabíjecí přípojku magsafe, slot na kartu sdxc, hdmi konektor a konektor pro sluchátka. Konstrukce pro držení – hliníkové pouzdro je obzvlášť robustní.

Displej má nahoře zaoblené rohy. Buďte prezentovaní ve videohovorech. S výkonem m3 max – čip apple m3 max, s až 16jádrovým procesorem a až 40jádrovým gpu poskytuje extrémní výkon pro nejpokrokovější pracovní postupy, jako je vykreslování komplexního 3D obsahu nebo vývoj modelů transformátorů s miliardami parametrů. Pokročilý při kameře a zvuku – s kamerou 1080p facetime hd, prstenem ze tří mikrofonů ve studiové kvalitě a 6 reproduktorovým systémem s 3D zvukem budete vždy vypadat skvěle a zníte také.

Notebook macbook pro poskytuje stejný výjimečný výkon, ať už běží přes baterii nebo je připojen k proudu. Podporuje rychlé bezdrátové spojení s WLAN 6E a Bluetooth 5. 3. A to je teprve začátek. Využijte nové druhy pro přístup k informacím. Wlan 6e je k dispozici v zemích a regionech, tři přípojky Thunderbolt 4, kde je podporována.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.61
Délka8.71
Hmotnost5.84
Šířka12.31
Číslo díluMRX53D/A
ModelkaMRX53D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

2. Apple

#ad

1 TB SSD paměť. Funguje s iPhone/iPad, 30jádrový GPU: 14,2" displej Liquid Retina XDR, Apple 2023 MacBook Pro Laptop M3 Max čip s 14jádrovým CPU, stříbrný, 36 GB společná operační paměť

#ad
Apple #ad - A s touch id můžete rychle, jednoduše a bezpečně odemknout svůj laptop a přihlásit se k aplikacím a webovým stránkám. Zkopírujte něco na iPhone a nasaďte jej na MacBook Pro. Displej má nahoře zaoblené rohy. A objevte ještě více možností, jak si můžete svůj Mac přizpůsobit.

Wlan 6e je k dispozici v zemích a regionech, kde je podporována. Podporuje rychlé bezdrátové spojení s WLAN 6E a Bluetooth 5. 3. Využijte nové druhy pro přístup k informacím. Měřeno jako obdélník má úhlopříčku 35, 97 cm. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití a konfiguraci. Konstrukce pro držení – hliníkové pouzdro je obzvlášť robustní. Notebook macbook pro poskytuje stejný výjimečný výkon, ať už běží přes baterii nebo je připojen k proudu.

Plně kompatibilní – všechny vaše profesionální aplikace běží super rychle – také adobe creative cloud, sidefx houdini, mathworks matlab, apple xcode, microsoft 365, medivis surgicalar a mnoho z vašich oblíbených aplikací pro iPhone a iPad. A to je teprve začátek. Funguje se všemi vašimi přístroji apple – můžete dělat fantastické věci, pokud své přístroje apple používáte společně.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.61
Délka8.71
Hmotnost5.84
Šířka12.31
Číslo díluMRX83D/A
ModelkaMRX83D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

3. Apple

#ad

Apple 2023 MacBook Pro Laptop M3 Pro čip s 12jádrovým CPU, 1 TB SSD paměť. Funguje s iPhone, Space černá, 18jádrový GPU: 14,2" displej Liquid Retina XDR, 18 GB společná operační paměť

#ad
Apple #ad - A objevte ještě více možností, sidefx houdini, MathWorks MATLAB, jak si můžete svůj Mac přizpůsobit. A s macos můžete na svém macu ještě lépe pracovat a hrát. Pokročilá bezpečnost – každý mac je dodáván se šifrováním, spolehlivou antivirovou ochranou a výkonným systémem firewall.

Podporuje rychlé bezdrátové spojení s WLAN 6E a Bluetooth 5. 3. Bezplatné aktualizace softwaru zajišťují, že vše funguje i v budoucnu. Spojení všeho – tento macbook pro má nabíjecí přípojku magsafe, tři přípojky thunderbolt 4, hdmi konektor a konektor pro sluchátka. A to je teprve začátek. Zkopírujte něco na iPhone a nasaďte jej na MacBook Pro. Měřeno jako obdélník má úhlopříčku 35, jas až 600 nitů pro obsah sdr a pro referenční režimy, 2" displej Liquid Retina XDR má extrémní dynamický rozsah, více než 1000 nitů jasu pro působivý obsah HDR, 97 cm.

S výkonem m3 pro – čip apple m3 pro poskytuje s až 12jádrovým procesorem a až 18jádrovým grafickým procesorem působivý výkon pro náročné pracovní postupy, jako je editace gigapixelových panoramat nebo kompilace milionů řádků kódu. Funguje se všemi vašimi přístroji apple – můžete dělat fantastické věci, pokud své přístroje apple používáte společně. A s touch id můžete rychle, jednoduše a bezpečně odemknout svůj laptop a přihlásit se k aplikacím a webovým stránkám.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.61
Délka8.71
Hmotnost5.84
Šířka12.31
Číslo díluMRX43D/A
ModelkaMRX43D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

4. Apple

#ad

512 GB SSD paměť. Funguje s iPhone, 14jádrový GPU: 14,2" displej Liquid Retina XDR, Apple 2023 MacBook Pro Laptop M3 Pro čip s 11jádrovým CPU, Space černá, 18 GB společná operační paměť

#ad
Apple #ad - Plně kompatibilní – všechny vaše profesionální aplikace běží super rychle – také adobe creative cloud, mathworks matlab, apple xcode, sidefx houdini, microsoft 365, medivis surgicalar a mnoho z vašich oblíbených aplikací pro iPhone a iPad. Podporuje rychlé bezdrátové spojení s wlan 6e a Bluetooth 5.

3. Notebook macbook pro poskytuje stejný výjimečný výkon, ať už běží přes baterii nebo je připojen k proudu. A díky bezplatným bezpečnostním aktualizacím zůstane váš Mac chráněn. Měřeno jako obdélník má úhlopříčku 35, 97 cm. A můžete připojit až dva externí displeje s M3 Pro nebo až čtyři s M3 Max. A s touch id můžete rychle, jednoduše a bezpečně odemknout svůj laptop a přihlásit se k aplikacím a webovým stránkám. A s macos můžete na svém macu ještě lépe pracovat a hrát.

Brilantní displej – 14, jas až 600 nitů pro obsah sdr a pro referenční režimy, 2" displej liquid retina xdr má extrémní dynamický rozsah, více než 1000 nitů jasu pro působivý obsah HDR, abyste mohli perfektně pracovat na cestách. Bezplatné aktualizace softwaru zajišťují, že vše funguje i v budoucnu. Pokročilý při kameře a zvuku – s kamerou 1080p facetime hd, prstenem ze tří mikrofonů ve studiové kvalitě a 6 reproduktorovým systémem s 3D zvukem budete vždy vypadat skvěle a zníte také. A to je teprve začátek.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.61
Délka8.71
Hmotnost5.84
Šířka12.31
Číslo díluMRX33D/A
ModelkaMRX33D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

5. Apple

#ad

1 TB SSD paměť. Funguje s iPhone/iPad, Apple 2023 MacBook Pro Laptop M3 Max čip s 16jádrovým CPU, 40jádrový GPU: 16,2" displej Liquid Retina XDR, stříbrná barva, 48 GB společná operační paměť

#ad
Apple #ad - Podporuje rychlé bezdrátové spojení s WLAN 6E a Bluetooth 5. 3. S výkonem m3 max – čip apple m3 max, s až 16jádrovým procesorem a až 40jádrovým gpu poskytuje extrémní výkon pro nejpokrokovější pracovní postupy, jako je vykreslování komplexního 3D obsahu nebo vývoj modelů transformátorů s miliardami parametrů.

Měřeno jako obdélník má displej úhlopříčku 16, 2" displej liquid retina xdr je dodáván s extrémním dynamickým rozsahem, jas až 600 nitů pro obsah SDR a pro referenční režimy, 05 cm. A to je teprve začátek. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití a konfiguraci. Pokročilá bezpečnost – každý mac je dodáván se šifrováním, spolehlivou antivirovou ochranou a výkonným systémem firewall. Displej má nahoře zaoblené rohy.

Wlan 6e je k dispozici v zemích a regionech, kde je podporována. Brilantní displej pro displej – 16, více než 1000 nitů jasu pro působivý obsah hdr, 2" 41, abyste mohli perfektně pracovat na cestách. Pokročilý při kameře a zvuku – s kamerou 1080p facetime hd, prstenem ze tří mikrofonů ve studiové kvalitě a 6 reproduktorovým systémem s 3D zvukem budete vždy vypadat skvěle a zníte také. A s macos můžete na svém macu ještě lépe pracovat a hrát.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.66
Délka9.77
Hmotnost7.67
Šířka14
Číslo díluMUW73D/A
ModelkaMUW73D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

6. Apple

#ad

18 GB společná operační paměť, stříbrný, Apple 2023 MacBook Pro Laptop M3 Pro čip s 11jádrovým CPU, 14jádrový GPU: 14,2" displej Liquid Retina XDR, 512 GB SSD paměť. Funguje s iPhone

#ad
Apple #ad - Spojení všeho – tento macbook pro má nabíjecí přípojku magsafe, slot na kartu sdxc, hdmi konektor a konektor pro sluchátka. Skutečně viditelná oblast displeje je menší. Přijímejte hovory na svém macbooku Pro FaceTime nebo posílejte ve zprávách textové zprávy.

A díky bezplatným bezpečnostním aktualizacím zůstane váš Mac chráněn. Konstrukce pro držení – hliníkové pouzdro je obzvlášť robustní. Využijte nové druhy pro přístup k informacím. A objevte ještě více možností, mathworks matlab, sideFX Houdini, Apple Xcode, jak si můžete svůj Mac přizpůsobit. A s macos můžete na svém macu ještě lépe pracovat a hrát. Wlan 6e je k dispozici v zemích a regionech, tři přípojky Thunderbolt 4, kde je podporována. Zkopírujte něco na iPhone a nasaďte jej na MacBook Pro.

S výkonem m3 pro – čip apple m3 pro poskytuje s až 12jádrovým procesorem a až 18jádrovým grafickým procesorem působivý výkon pro náročné pracovní postupy, jako je editace gigapixelových panoramat nebo kompilace milionů řádků kódu. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití a konfiguraci. Měřeno jako obdélník má úhlopříčku 35, 2" displej liquid retina xdr má extrémní dynamický rozsah, více než 1000 nitů jasu pro působivý obsah HDR, jas až 600 nitů pro obsah SDR a pro referenční režimy, 97 cm.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.61
Délka8.71
Hmotnost5.84
Šířka12.31
Číslo díluMRX63D/A
ModelkaMRX63D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

7. Apple

#ad

1 TB SSD paměť. Funguje s iPhone/iPad, stříbrná barva, 18jádrový GPU: 14,2" displej Liquid Retina XDR, 18 GB společná operační paměť, Apple 2023 MacBook Pro Laptop M3 Pro čip s 12jádrovým CPU

#ad
Apple #ad - Bezplatné aktualizace softwaru zajišťují, že vše funguje i v budoucnu. Měřeno jako obdélník má úhlopříčku 35, jas až 600 nitů pro obsah sdr a pro referenční režimy, více než 1000 nitů jasu pro působivý obsah HDR, 2" displej Liquid Retina XDR má extrémní dynamický rozsah, 97 cm.

Pokročilá bezpečnost – každý mac je dodáván se šifrováním, spolehlivou antivirovou ochranou a výkonným systémem firewall. A s touch id můžete rychle, jednoduše a bezpečně odemknout svůj laptop a přihlásit se k aplikacím a webovým stránkám. Zkopírujte něco na iPhone a nasaďte jej na MacBook Pro. Buďte prezentovaní ve videohovorech. Spojení všeho – tento macbook pro má nabíjecí přípojku magsafe, slot na kartu sdxc, hdmi konektor a konektor pro sluchátka.

Brilantní displej – 14, abyste mohli perfektně pracovat na cestách. Wlan 6e je k dispozici v zemích a regionech, tři přípojky Thunderbolt 4, kde je podporována. Využijte nové druhy pro přístup k informacím. A s macos můžete na svém macu ještě lépe pracovat a hrát. Pokročilý při kameře a zvuku – s kamerou 1080p facetime hd, prstenem ze tří mikrofonů ve studiové kvalitě a 6 reproduktorovým systémem s 3D zvukem budete vždy vypadat skvěle a zníte také.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.61
Délka8.71
Hmotnost5.84
Šířka12.31
Číslo díluMRX73D/A
ModelkaMRX73D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

8. Apple

#ad

8 GB společná operační paměť, Apple 2023 MacBook Pro Laptop M3 čip s 8jádrovým CPU, 10jádrový GPU: 14,2" displej Liquid Retina XDR, stříbrný, 1 TB SSD paměť. Funguje s iPhone/iPad

#ad
Apple #ad - Pokročilý při kameře a zvuku – s kamerou 1080p facetime hd, prstenem ze tří mikrofonů ve studiové kvalitě a 6 reproduktorovým systémem s 3D zvukem budete vždy vypadat skvěle a zníte také. Využijte nové druhy pro přístup k informacím.

Přijímejte hovory na svém macbooku Pro FaceTime nebo posílejte ve zprávách textové zprávy. Wlan 6e je k dispozici v zemích, slot na kartu SDXC, dva porty Thunderbolt / USB 4, kde je podporována. Brilantní displej – 14, jas až 600 nitů pro obsah sdr a pro referenční režimy, více než 1000 nitů jasu pro působivý obsah hdr, abyste mohli perfektně pracovat na cestách. Zkopírujte něco na iPhone a nasaďte jej na MacBook Pro. A s macos můžete na svém macu ještě lépe pracovat a hrát.

A díky bezplatným bezpečnostním aktualizacím zůstane váš Mac chráněn. Funguje se všemi vašimi přístroji apple – můžete dělat fantastické věci, pokud své přístroje apple používáte společně. Notebook macbook pro poskytuje stejný výjimečný výkon, ať už běží přes baterii nebo je připojen k proudu. Buďte prezentovaní ve videohovorech. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití a konfiguraci.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.61
Délka8.71
Hmotnost5.84
Šířka12.31
Číslo díluMR7K3D/A
ModelkaMR7K3D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

9. Apple

#ad

Stříbrná barva, 18jádrový GPU: 16,2" displej Liquid Retina XDR, Apple 2023 MacBook Pro Laptop M3 Pro čip s 12jádrovým CPU, 512 GB SSD paměť. Funguje s iPhone/iPad, 18 GB společná operační paměť

#ad
Apple #ad - Wlan 6e je k dispozici v zemích a regionech, kde je podporována. S výkonem m3 pro – čip apple m3 pro poskytuje s 12jádrovým procesorem a 18jádrovým grafickým procesorem působivý výkon pro náročné pracovní postupy, jako je editace panoramat Gigmegapixel nebo kompilace milionů řádků kódu.

A s macos můžete na svém macu ještě lépe pracovat a hrát. Displej má nahoře zaoblené rohy. A můžete připojit až dva externí displeje s M3 Pro nebo až čtyři s M3 Max. Magic keyboard s dotykovým id – osvětlená klávesnice magic má funkční tlačítka v plné velikosti. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití a konfiguraci. Skutečně viditelná oblast displeje je menší. Měřeno jako obdélník má displej úhlopříčku 16, 2" displej liquid retina xdr je dodáván s extrémním dynamickým rozsahem, 2" 41, více než 1000 nitů jasu pro působivý obsah HDR, jas až 600 nitů pro obsah SDR a pro referenční režimy, 05 cm.

Pokročilá bezpečnost – každý mac je dodáván se šifrováním, spolehlivou antivirovou ochranou a výkonným systémem firewall. Konstrukce pro držení – hliníkové pouzdro je obzvlášť robustní. A objevte ještě více možností, microsoft 365, SideFX Houdini, jak si můžete svůj Mac přizpůsobit.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.66
Délka9.77
Hmotnost7.67
Šířka14
Číslo díluMRW43D/A
ModelkaMRW43D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

10. Apple

#ad

Apple 2023 MacBook Pro Laptop M3 Max čip s 16jádrovým CPU, 48 GB společná operační paměť, Space černá, 40jádrový GPU: 16,2" displej Liquid Retina XDR, 1 TB SSD paměť. Funguje s iPhone

#ad
Apple #ad - S výkonem m3 max – čip apple m3 max, s až 16jádrovým procesorem a až 40jádrovým gpu poskytuje extrémní výkon pro nejpokrokovější pracovní postupy, jako je vykreslování komplexního 3D obsahu nebo vývoj modelů transformátorů s miliardami parametrů. Displej má nahoře zaoblené rohy.

Pokročilý při kameře a zvuku – s kamerou 1080p facetime hd, prstenem ze tří mikrofonů ve studiové kvalitě a 6 reproduktorovým systémem s 3D zvukem budete vždy vypadat skvěle a zníte také. Spojení všeho – tento macbook pro má nabíjecí přípojku magsafe, tři přípojky thunderbolt 4, slot na kartu sdxc, hdmi konektor a konektor pro sluchátka. Výdrž baterie až 22 hodin – s energeticky účinným designem čipů apple vystačí baterie celý den. Zkopírujte něco na iPhone a nasaďte jej na MacBook Pro.

Využijte nové druhy pro přístup k informacím. Notebook macbook pro poskytuje stejný výjimečný výkon, ať už běží přes baterii nebo je připojen k proudu. Měřeno jako obdélník má displej úhlopříčku 16, jas až 600 nitů pro obsah sdr a pro referenční režimy, více než 1000 nitů jasu pro působivý obsah HDR, 05 cm. Skutečně viditelná oblast displeje je menší. Magic keyboard s dotykovým id – osvětlená klávesnice magic má funkční tlačítka v plné velikosti.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.66
Délka9.77
Hmotnost7.67
Šířka14
Číslo díluMUW63D/A
ModelkaMUW63D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)