Top 10 Kinder auto 2 Sitzer – Dětská elektrická vozítka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Babycar

#ad

Kinder elektroauto von Babycar Modell Mercedes CLS 350 AMG Schwarz Elektroauto für Kinder Akku 12 Volt Leistung Offiziell lizenzierte Ledersitze Fernbedienung und MP3

#ad
Babycar #ad - Ledersitz. 12 volt strom und zu Öffnende tÜren. Led-scheinwerfer + usb-mp3-player + tÜren zu Öffnen + ladegerÄt und batterien enthalten. 2, 4 ghz fernbedienung zur fernbedienung.
ZnačkaBabycar #ad
VýrobceBabycar #ad
Výška26.38
Délka43.31
Hmotnost39.68
Šířka18.11

2. COSTWAY

#ad

Houkačka a USB funkce, hudba, dětský pojízdný traktor s LED světly, vhodný pro děti od 3 let zelená, COSTWAY 12 V 3rychlostní traktor s odnímatelným přívěsem a dálkovým ovládáním 2,4 G

#ad
COSTWAY #ad - Bezpečná a plynulá jízda Široké sedadlo je vybaveno bezpečnostním pásem a loketními opěrkami, která stojí za zmínku, aby byla zajištěna vysoká bezpečnost. Díky své vysokokapacitní baterii a dvěma silným motorům přinese naše pojízdné auto vašim dětem velkou radost z jízdy na mnoho kilometrů.

Navíc má rovněž vestavěný reproduktor s nastavitelnou hlasitostí, snadno ovladatelnou řadicí pákou pro převodovky a volantem s houkačkou je tento pojízdný traktor navržen tak, jasnými světly, který umí přehrávat hudbu, která se zadává přes USB port. Odolné proti opotřebení a protiskluzové pneumatiky jsou vhodné pro celou řadu silnic uvnitř i venku. Další funkcí, je technologie pro jemný start, která zajišťuje, že toto pojízdné auto nevystraší děti náhlým zrychlením nebo zpomalením. Dva režimy ovládání 1. Vysoce kvalitní materiály a vynikající výkon vyrobeno z vysoce kvalitního pp a železa, je tento pojízdný traktor stabilní a má dlouhou životnost, díky čemuž vám bude po dlouhou dobu dobře sloužit.

Ideální dárek pro děti s realistickým vzhledem, aby vašemu dítěti poskytl velmi autentický zážitek z jízdy. 2. Jednoduše odnímatelný čep zajišťuje, květiny, takže si děti mohou užívat radost z jízdy na pouhých čtyřech kolech. Odnímatelný velký přívěsek tento elektrický pojízdný traktor má velký přívěs, že přívěs lze rychle uvolnit z trackeru, ve kterém mohou děti pro vlastní potěšení přepravovat hračky, slámu atd.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška20.87
Délka53.15
Šířka20.08
Číslo díluTY327774DE-GNDE

3. DREAMADE

#ad

12 V s dálkovým ovládáním 2,4 GHz a bezpečnostním pásem, dětské vozidlo se světlem a hudbou a houkačkou, elektrické vozidlo pro děti od 3 let, DREAMADE Dětské elektrické auto Lamborghini, dětské auto

#ad
DREAMADE #ad - Přípojky bluetooth a usb lze propojit s vašimi vlastními zařízeními a přehrávat tak oblíbenou hudbu, lekce a příběhy dětí, aby si vaše děti mohly hudbu vychutnat. Pravý a krásný design – elektrické dětské auto je vybaveno cool tělem, nůžkovými dveřmi s dvojitým otevíráním a volantem, díky němuž je auto realističtější a luxusnější a naplňuje touhu dětí a lásku k autíčkům.

Má dvě dveře, zadní světla, světlomet, může jezdit dopředu nebo dozadu, houkačku a přístrojovou desku.2, 4g funkce dálkového ovládání pomáhá rodičům ovládat auto zvenčí a nabízí maximální bezpečnost pro vaše děti. Vysoce kvalitní materiály – toto dětské auto používá hlavně nový pp materiál, který je netoxický a chuťově neutrální. Realistický zážitek z jízdy – elektrické auto lze ovládat plynovým pedálem a volantem, odbočit vlevo nebo vpravo.

Bezpečnostní ochrana – dětské auto má ultra široké pneumatiky tlumící nárazy a pohodlná sedadla, aby byla zajištěna plynulá jízda a je vybaveno tříbodovým bezpečnostním pásem pro zajištění bezpečnosti jízdy. Tyři kola z gumového materiálu mají dobrou funkci tlumení nárazů. Díky tomu si vaše dítě může užívat realistický zážitek z jízdy. Kromě toho má dětské auto vysoké zatížení 25 kg.
ZnačkaDREAMADE #ad
VýrobceDREAMADE #ad
Výška16.14
Délka42.52
Hmotnost26.46
Šířka25.2

4. ATAA

#ad

ATAA Super sport s 12V baterií – elektrické auto pro děti s dálkovým ovládáním – bílá

#ad
ATAA #ad - Výkon: baterie typ 12 v - 2 x 6 v 4, 6 ah lead acid typ motoru - 2 x 12 V 25 W. Dálkové ovládání dálkového ovládání: Ano, 2, 4 G. Hmotnost produktu: 14 kg. Rozměry: 106 cm x 62 cm x 46 cm. Věk: 1–4 roky.
ZnačkaATAA #ad
VýrobceATAA CARS #ad
Výška11.02
Délka42.52
Hmotnost28.66
Šířka20.87

5. Actionbikes Motors

#ad

Soft start, elektrické auto pro děti od 3 let GLA45 černá, USB, Actionbikes Motors Dětské elektrické auto Mercedes Benz Amg GLA45, MP3, Rc 2,4 GHz dálkové ovládání, SD karta, licencované

#ad
Actionbikes Motors #ad - Multimédia zvukový modul na volantu ► usb a aux přípojka ► sd karta ► rádio klakson na řídítkách zvuk motoru při startování praktická rukojeť dětské auto.

Převodovka ► chod vpřed a vzad tiché pneumatiky z tvrdé gumy dveře k otevření odpružení tlumičem vpředu a vzadu LCD indikátor nabíjení hračka pro děti. Bezpečnost ► soft start ► nouzová automatická brzda ► 5bodový bezpečnostní pás ► 2, 4 GHz dálkové ovládání s funkcí hřebene sedadlo pro 1 osobu nosnost až 30 kg. Zapínací led světlomety vpředu a vzadu otevírání dveří a kapoty doba jízdy až 1, 5 hodiny doba nabíjení 8 – 10 hodin na 3–5 let. Originální actionbikes motors mercedes gla45 pohon na 2 kola 2 x 25 w motor celkem 50 W Vydrží 2 x 6 V 4, 5 Ah baterie Až 6 km/h Dívky a chlapci.
ZnačkaActionbikes Motors #ad
VýrobceActionbikes Motors #ad
Výška18.5
Délka40.16
Hmotnost24.25
Šířka23.62

6. HOMCOM

#ad

Elektrické tříkolky, elektrické vozidlo, červená, elektromotorka pro děti od 18 měsíců, PP kov, dětský motocykl 6 V, HOMCOM Dětský elektromotorka, dětské vozidlo se 3 hudebními režimy, 82,5, 2,5 km/h

#ad
HOMCOM #ad - Dlouhá radost z jízdy: po plném nabití motocyklu cca 8 – 12 hodin, lze jej používat po dobu 45 minut pro vzrušující vyjížďky. Mnoho možností hudby: tento dětský elektrický motocykl nabízí 3 možnosti pro hudbu hudba/dětské říkanky/učení, USB rozhraní a AUX vstup pro připojení k přístroji/mobilu.

Hlasitost lze ovládat pomocí tlačítka. Vhodné pro děti od 1, 5 d × 42 š × 54 v cm, 5 do 5 let. Obzvlášť bezpečné: velké, tři široká kola s profilem pro udržení rovnováhy a dvě protiskluzová držadla řídítek, ploché sedadlo, na kterých se děti mohou během jízdy držet. Nutná montáž. Vaše děti tak mohou zažít vzrušující a obzvlášť bezpečnou jízdu.

Detaily výrobku: celkové rozměry: 82, nosnost: 30 kg. Skvělé vybavení: tento dětský motocykl má bohaté vybavení, které zajišťuje nesrovnatelnou radost z jízdy: kryt v karbonovém vzhledu, přední světlomet, 5 km/h, rychlost 2, tlačítka pro jízdu vpřed a vzad, připojení hudby, vzrušující hluk motoru a pohodlný plynový pedál.
ZnačkaHOMCOM #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška21.26
Délka32.48
Hmotnost16.53
Šířka16.54
Číslo díluDE370-211V90RD0431
Modelka370-211V90RD

7. Babycar

#ad

Elektrické auto pro děti Range Rover Evoque s poctou | dětské auto elektrické s 12voltovou baterií, oficiální licenční produkt bílý, dětská sedačka z kůže, MP4 dotykový monitor

#ad
Babycar #ad - Rozměry balení: 111 * 59 * 37 cm 18 kg - vhodné od věku 1 rok do 35 kg hmotnost. 12voltový proud a otevíratelné dveře. KŮŽenÁ sedaČ. 5bodový bezpečnostní pás. Monitor mp4 + mp3 usb + otevíratelné dveře + nabíječka a baterie součástí dodávky. 2, 4 ghz dálkové ovládání pro dálkové ovládání.
ZnačkaBabycar #ad
VýrobceBabycar #ad
Výška26.38
Délka43.31
Hmotnost39.68
Šířka18.11

8. Playhouse

#ad

Eva kola, Playhouse Dětské elektrické auto Mercedes G63 AMG, dětské auto dětské vozidlo černé

#ad
Playhouse #ad - 2 tlumiče nárazů kožené sedadlo měkké sedadlo kolečka Eva rukojeť pro tažení. 12 v 7 ah baterie rychlost až 6 km/h houkačka zvuk motoru při startování od 1 do 5 let.

Led světlomet vpředu a vzadu chod vpřed a vzad otevírání dveří. Dětské elektrické auto mercedes g63 AMG, Eva kola, dětské auto dětské vozidlo. Bezpečnost ► soft start ► nouzová brzda – automatika nouzového zastavení ► 2, 4 GHz dálkové ovládání ► 2bodový bezpečnostní pás. Dívky a chlapci. Originální licence mercedes benz 2 x 45 w, motor 18000 ot/min celkem 90 W, 36k rpm tiché pneumatiky z tvrdé gumy.
ZnačkaPlayhouse #ad
VýrobcePlayhouse #ad
Výška22.83
Délka43.31
Hmotnost33.07
Šířka27.17
Číslo díluG63PH
ModelkaG63

9. FINOOS

#ad

LED, Hupe, FINOOS Mercedes G63 AMG Elektroauto für Kinder, 2 + 1 Geschwindigkeitsstufen, elektrische Kinder elektroauto mit Fernbedienung, USB schwarz, Musik, 12 V

#ad
FINOOS #ad - Sicherheitsversicherung: unser elektroauto ist nicht nur groß im Raum, sondern auch sicher. Geeignet für kinder von 1 bis 5 Jahren manuelle Steuerung oder jüngere Kinder Fernbedienung. Wir bieten einen verstellbaren sicherheitsgurt für eine sichere und bequeme Verwendung, und die umgekehrten Doppeltüren bieten maximale Sicherheit für Ihre Kinder.

Doppelmodus: der 2, 4 g fernbedienungsmodus ist für kleine Kinder geeignet, der elektrische Modus ist für ältere Kinder geeignet. Autorisiert von mercedes: dieses elektroauto für Kinder stellt das echte Aussehen nach den hohen Standards von Mercedes wieder her. Attraktive eigenschaften: mercedes g63 verfügt über einen ein-knopf-start, eine Hupe, die mehr Unterhaltungsfunktionen hinzufügt, eine geschichte und Musik in Englisch, einen AUX-/TF/USB-Anschluss, eine Geräuschpegeleinstellung, eine schnelle / langsame Geschwindigkeit, macht die Fahrt Ihres Kindes angenehmer und realistischer.

Das wunderbare fahrerlebnis in der Kindheit wird den Kindern perfekte Erinnerungen hinterlassen. Die autonomie der kinder wird schrittweise kultiviert und gleichzeitig Spaß am freien Fahren haben. Perfektes geschenk: das elektroauto spielzeug zum einstecken für kinder ist das beste Weihnachtsgeschenk für Kinder. Es befriedigt das streben von Erwachsenen nach Sicherheit und Qualität von Kinderfahrzeugen.
ZnačkaFINOOS #ad
VýrobceFINOOS #ad
Výška22.05
Délka43.31
Hmotnost31.97
Šířka26.77

10. COSTWAY

#ad

12 V, auto Jeep 2–4 km/h, pro děti od 3 let červená, COSTWAY 2místné dětské auto s dálkovým ovládáním 2,4 G, dětská UTV s hudbou a světlometem

#ad
COSTWAY #ad - Zábavný design dětské auto nabízí mnoho funkcí při hraní: světlomety, lampy na atmosféru a zabudovaná hudba. Rychlost: 2–4 km/h. Další možnosti hudby jsou k dispozici také přes USB přípojku, bezdrátovou technologii a rádio.

Jízda vpřed/vzad se startováním jedním tlačítkem a volantem mohou děti jednoduše řídit vozidlo dopředu a dozadu nebo zvolit vysoké a nízké rychlosti. Dodává se také s dálkovým ovládáním 2, 4 GHz pro ovládání rodiči. 2 režimy ovládání díky volantu mohou elektrické auto ovládat děti. Doba hraní: 1–2 hod. 2 sedadla k dispozici jsou 2 prostorná sedadla s nosností 59 kg pro 2 děti, aby se společně podělily o radost z jízdy a uskutečnily si dvojnásobnou radost v autě. Vynikající výkon 3bodový bezpečnostní pás; ukazatel výkonu baterie; pozvolný rozběh; Doba nabíjení: 8–12 hod.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška27.95
Délka46.46
Hmotnost44.09
Šířka29.13