Top 10 iPhone 14 pro Hulle – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. XClear

#ad

XClear Schutzhülle für iPhone 14 Pro Max, 8 in 1 1 x transparente Hülle + 1 x flüssige Silikonhülle + 6 x Displayschutzfolie Premium Bundle Militärqualität Fallschutz/vergilbt nicht Bumper

#ad
XClear #ad - Stoßdämpfendes design: premium-tpu-schutz und falltests in Militärqualität MIL-STD-810H sorgen für maximalen Schutz vor Stürzen und Stürzen.

Kompatibel mit magnetischem Zubehör: Enthält einen Stahlring, der mit allen originalen magnetischen Zubehörteilen funktioniert. 6er-pack displayschutzfolien: hochwertiges 9H-Hartglas für starren, ultradünnen, komfortablen und empfindlichen Touchscreen-Schutz. Klares & anti-vergilbungs-profil: Deutsches fortschrittliches Anti-Vergilbungsmaterial sorgt für längere Klarheit. Rundumschutz klare hülle, flüssige silikonhülle und Displayschutzfolien bieten vollständigen Schutz für iPhone 14 Pro Max Hülle 6, 7 Zoll 2022.
ZnačkaXClear #ad
VýrobceXClear #ad
Výška0.7
Délka7.1
Hmotnost0.28
Šířka4.1
Číslo díluTT000169
ModelkaTT000169

2. OtterBox

#ad

OtterBox Defender Series Screenless Edition Schutzhülle für iPhone 13 nur für iPhone 13 – Holsterclip im Lieferumfang enthalten – Mikrobielle AbwehrschutzSchutz, keine Einzelhandelsverpackung –

#ad
OtterBox #ad - Inklusive gürtelclip/holster dient auch als Ständer für freihändiges Betrachten. Kompatibilität: mit iphone 13 nur – nicht kompatibel mit iPhone 13 Mini/Pro/Pro Max. Lieferumfang: otterbox eingeschränkte lebenslange Garantie siehe Website für Details und ist 100% authentisch. Otterarmor defense schützt Ihre OtterBox Hülle vor vielen gängigen. Mehrschichtiger schutz: solide Innenschale und weiche Außenhülle keine integrierte Displayschutzfolie.
ZnačkaOtterBox #ad
VýrobceOtterBox #ad
Číslo dílu77-85475-NR
Modelka77-85475-NR

3. MOSNOVO

#ad

Nárazuvzdorné TPU ochranné pouzdro s uměleckým vintage designem pro iPhone 14 Pro, Buffertech 6,6 ft Drop Impact Anti Peel Off čiré, MOSNOVO Pouzdro na iPhone 14 Pro

#ad
MOSNOVO #ad - Nabízíme vám velký výběr barev a tisků, 1palcový displej, ze kterých můžete míchat a přizpůsobit originální barvu iPhonu 14 Pro 6, 2022. Mosnovo pouzdro kompatibilní s iphone 14 pro velikost displeje 6, 2022 - vybaveno inovativním materiálem buffertech absorbujícím nárazy a společně tvarovaným s dvouvrstvou ochrannou funkcí TPU rám + tvrdý zadní díl pro ochranu před poškrábáním, 1 palce, nárazy a dalšími.

Nikdy nemusíte dělat kompromisy mezi ochranou a stylem. Be unique. Be bold. Zvýšené a zkosené hrany navíc chrání dotykový displej a objektiv fotoaparátu. Super hezké. Nárazuvzdorný materiál buffertech – v laboratorním prostředí testováno a prokázáno, že vydrží tisíc testů při pádu z 6, 6 stop, přitom absorbuje 95 % nárazové energie a dokonce překračuje standardy vojenské ochrany proti pádu.

Robustní, protiskluzový tpu je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a zajišťuje lehký, neklouzavý design s pohodlným přístupem ke všem tlačítkům a přípojkám. Be you. Užívají si ho celebrity/ovlivňovatelé / hvězdy reality. Super ochrana.
ZnačkaMOSNOVO #ad
VýrobceMOSNOVO #ad
Výška0.49
Délka6
Hmotnost0.11
Šířka3.01
Číslo díluMI14PRO-T513

4. OtterBox

#ad

OtterBox Defender Series Screenless Edition Schutzhülle für iPhone 11, Gone Fishin nasses Wetter/Majolika-Blau

#ad
OtterBox #ad - Anschlussabdeckungen halten Staub und Schmutz fern. Mehrschichtiger schutz: solide Innenschale und weiche Außenhülle keine integrierte Displayschutzfolie. Kompatibel mit iPhone 11. Inklusive eingeschränkter OtterBox lebenslanger Garantie. Inklusive gürtelclip-holster, der auch als Ständer für freihändiges Betrachten von Medien dient. Bezug aus synthetischem Gummi.
ZnačkaOtterBox #ad
VýrobceOtter Products #ad
Výška0.6
Délka6.4
Hmotnost0.33
Šířka3.51
Číslo dílu77-62459
Modelka77-62459

5. Wildflower

#ad

Wsky kompatibel mit

#ad
Wildflower #ad - Individuelle passform: handgefertigt, entworfen und maßgeschneidert, um mit dem einzigen iPhone 12 Pro kompatibel zu sein. Einzigartig: jede wildflower hülle ist handgefertigt und kann leichte Unvollkommenheiten aufweisen, da keine zwei Hüllen genau gleich sind, was jede Wildflower Hülle einzigartig macht.

Von frauen kreiert: diese wildflower Hülle wurde mit Stolz von Michelle, Devon und Sydney Carlson mit Liebe entworfen. Diese hülle ist präzise geformt mit Öffnungen für iPhone 12 Pro Kameras, Ladeanschluss und ermöglicht einfachen und bequemen Zugriff auf alle taktile Tasten am Telefon.

Eingefasst in einem robusten, schützenden schwarzen Gummi-Stoßfänger, um Rundumschutz vor den gefürchteten Handyfallen zu bieten. Schmuckstück: mit unserem benutzerdefinierten silbernen WF Logo, limitierte Auflage, einzigartige, wirklich handgefertigte Handyhülle. Stilvoll und schützend: offenes form-design, kompatibel mit iPhone 12 Pro.
ZnačkaWildflower #ad
VýrobceWildflower #ad
Výška0.5
Délka5.88
Hmotnost0.07
Šířka3
Číslo díluWILC_SHRO2012P
ModelkaWILC_SHRO2012P

6. Wildflower Cases

#ad

Wildflower Limited Edition pouzdra kompatibilní s iPhone 11 Baby Pink Posie Rosie

#ad
Wildflower Cases #ad - Tento kufr na květiny byl s láskou navržen s hrdostí Michelle, Devon a Sydney Carlson. Osazeno robustním, ochranným černým gumovým nárazníkem pro kompletní ochranu před obávaným pádem.

Toto pouzdro je přesně tvarované s otvory pro kamery iphone 11, nabíjecí přípojkou a umožňuje snadný a pohodlný přístup ke všem dotykovým tlačítkům telefonu. Ruční výroba, navržená a na míru tak, aby byla kompatibilní s jediným iphone 11. S naším individuálním logem wf, limitovaná edice, jedinečná, skutečně ručně vyrobené pouzdro na mobil. Záruka záruky: každý obal na květiny je ručně vyrobený a může vykazovat drobné nedokonalosti a žádné dvě pouzdra nejsou přesně stejné, díky čemu je každé pouzdro na květiny jedinečné jako vy. Otevřený tvar je přísně kompatibilní s iphone 11.
ZnačkaWildflower Cases #ad
VýrobceWildflower #ad
Výška0.5
Délka6.88
Hmotnost0.07
Šířka3

7. Wildflower Cases

#ad

Wildflower Cases Pouzdra, Braun Floral iPhone 11 pouzdro

#ad
Wildflower Cases #ad - Vytvořeno ženami: toto pouzdro wildflower bylo s láskou navrženo s hrdostí Michelle, Devon a Sydney Carlson. Stylový a ochranný: design otevřeného tvaru, kompatibilní s iphone 11. Toto pouzdro je přesně tvarované s otvory pro kamery iphone 11, nabíjecí přípojkou a umožňuje snadný a pohodlný přístup ke všem dotykovým tlačítkům na telefonu.

Perk: s naším uživatelsky definovaným stříbrným logem WF, jedinečná, limitovaná edice, skutečně ručně vyrobené pouzdro na mobil. Individuální tvar: ručně vyrobeno, navrženo a vyrobeno na míru, aby bylo kompatibilní s jediným iphone 11.

Osazeno v robustním, ochranném černém gumovém nárazníku, který poskytuje kompletní ochranu před obávanými pasti na mobilní telefon. Jedinečné: každé pouzdro wildflower je vyrobeno ručně a může vykazovat drobné nedokonalosti, protože žádné dvě pouzdra nejsou přesně stejné, což činí každé pouzdro Wildflower jedinečným.
ZnačkaWildflower Cases #ad
VýrobceWildflower #ad
Výška0.5
Délka6
Šířka3.13

8. Wildflower Cases

#ad

Wildflower Limited Edition pouzdra kompatibilní s iPhone 11 Caroline Ricke

#ad
Wildflower Cases #ad - Toto pouzdro je přesně tvarované s otvory pro kamery iphone 11, nabíjecí přípojkou a umožňuje snadný a pohodlný přístup ke všem dotykovým tlačítkům telefonu.

Osazeno robustním, ochranným černým gumovým nárazníkem pro kompletní ochranu před obávaným pádem. S naším individuálním logem wf, limitovaná edice, jedinečná, skutečně ručně vyrobené pouzdro na mobil. Otevřený tvar je přísně kompatibilní s iphone 11. Tento kufr na květiny byl s láskou navržen s hrdostí Michelle, Devon a Sydney Carlson. Záruka záruky: každý obal na květiny je ručně vyrobený a může vykazovat drobné nedokonalosti a žádné dvě pouzdra nejsou přesně stejné, díky čemu je každé pouzdro na květiny jedinečné jako vy. Ruční výroba, navržená a na míru tak, aby byla kompatibilní s jediným iphone 11.
ZnačkaWildflower Cases #ad
VýrobceWildflower #ad
Výška0.5
Délka6.88
Hmotnost0.07
Šířka3

9. Wildflower Cases

#ad

7 nebo 8 Plus Pumpkin Spice Latte Love, Wildflower Limited Edition pouzdra kompatibilní s iPhone 6

#ad
Wildflower Cases #ad - Záruka záruky: každý obal na květiny je ručně vyrobený a může vykazovat drobné nedokonalosti a žádné dvě pouzdra nejsou přesně stejné, díky čemu je každé pouzdro na květiny jedinečné jako vy.

Toto pouzdro je přesně tvarované s otvory pro kamery iphone 6, nabíjecí přípojku a umožňuje snadný a pohodlný přístup ke všem dotykovým tlačítkům telefonu. Osazeno robustním, ochranným černým gumovým nárazníkem pro kompletní ochranu před obávaným pádem. S naším individuálním logem wf, limitovaná edice, jedinečná, skutečně ručně vyrobené pouzdro na mobil. Otevřený tvar, kompatibilní s iphone 6, 7 nebo 8 plus. Ruční výroba, navržená a na míru tak, aby byla kompatibilní s iphone 6, 7 nebo 8 plus, 7 nebo 8 plus. Tento kufr na květiny byl s láskou navržen s hrdostí Michelle, Devon a Sydney Carlson.
ZnačkaWildflower Cases #ad
VýrobceWildflower #ad
Výška6.31
Délka0.5
Hmotnost0.07
Šířka3.2

10. TOOCEAN

#ad

Vestavěný magnetický obvod, TOOCEAN Pouzdro s magnety pro iPhone 14 Pro, kompatibilní s MagSafe, ochranné pouzdro z PC Protective Case, plná ochrana Case, ochranné pouzdro odolné proti poškrábání

#ad
TOOCEAN #ad - Je příjemný na nošení a má dlouhou životnost a nedá se snadno zabarvit nebo zdeformovat. Díky vynikajícímu uchopení získáte pocit módy, ale pocit, že nosíte koženou tašku, že svůj iPhone držíte holýma rukama. Pouzdro magsafe zabraňuje poškrábání vašeho smartphonu a snadno se instaluje a odstraňuje.

Můžete použít nabíječky kompatibilní s MagSafe a různé příslušenství. Bezdrátové nabíjení kompatibilní s magsafe pouzdro iphone 14 pro kompatibilní s magsafe je vyrobeno ze silikonového gelového kaučuku + polohovacího magnetu. Pohodlné na dotek a zabránění otiskům prstů používá kvalitní silikonový gelový kaučuk pro prodloužení životnosti pouzdra. Ultra tenké a ultralehképouzdro magsafe pro iphone14pro má jednoduchý design, a tato rukojeť vám nedává pocit, což je velmi vhodné pro každou příležitost.

Precizní design a ochrana celého tělapouzdro iphone14 pro magsafe používá vysoce kvalitní silikonový gelový kaučuk, sluchátka, který chrání váš iPhone. I když je kryt připevněn, můžete nabíječku, boční tlačítka atd. Ochranné pouzdro magsafe je vybaveno vestavěnou magnetickou cívkou a lze jej bez problémů připevnit k nabíjecí pozici MagSafe bez zástrček. Kompatibilní modelyiphone 14 pro 6. 1 magsafe phone case, pouzdro se skládá z pc a magnetu, podporuje nabíječku / peněženku/držák do auta.
ZnačkaTOOCEAN #ad
VýrobceTOOCEAN #ad
Číslo díluipho-14pro-cixi
Modelkaipho-14pro-cixi