Top 10 Dehumidifier For Bathroom – Odvlhčovače vzduchu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KIMBONNI

#ad

Do skříně, proti vlhkosti plísní, 2 režimy, Odvlhčovač vzduchu, automatické odmrazování, koupelny,, přenosný odvlhčovač, tichý odvlhčovač vzduchu s časovačem 6–8–10 h, elektrický, energeticky úsporný

#ad
KIMBONNI #ad - Světelný režim lze provozovat nezávisle na sobě, takže můžete nastavit gradient/uzamčeno/vypnuto, když je dosažen nastavený čas, přístroj se automaticky vypne, takže je bezpečné a pohodlné používání, abyste vytvořili krásnou a romantickou atmosféru v noci.

Funkce časovače a noční světlo s funkcí časovače může odvlhčovač pracovat po určitou dobu. Dokáže ze vzduchu přijímat maximálně 350 ml vlhkosti denně standardní prostředí: 30 °C, kouř a pachy v okolí a přináší vám čerstvý, 80 % rF. V nízkém režimu režim spánku pracuje extrémně tiše s hladinou hluku pod 30 dB, automaticky zapne funkci odmrazování, takže můžete nerušeně spát. Spora energie s malým příkonem 22, 54 kw proudu po dobu 24 hodin. Tipy: malý odvlhčovač vzduchu je vhodný pro místa pod 20 m², navíc se snižuje výkon odvlhčování.

Perfektní pro oblasti s vysokou vlhkostí vzduchu jako byt, ložnice atd. Díky modernímu designu je také krásnou dekorací pro domácnost, šatní skříň, perfektní pro odvlhčování malých místností. Je ekologičtější a cenově výhodnější než běžné velké sušičky. Efektivně redukuje plísně, přírodní vzduch. Ve vysokém režimu může rychle snížit vlhkost a je vhodný pro každodenní použití. Lehký a přenosný, koupelna, kuchyně, aby splnil vaše požadavky na odvlhčování.
ZnačkaKIMBONNI #ad
Výška9.53
Délka5.43
Šířka5.91
Číslo dílu717023780009

2. Ceresit

#ad

Henkel Ceresit odvlhčovač vzduchu tablety AERO 360 náplň 4 x 450 g Tab balení 4 ks

#ad
Ceresit #ad - Atraktivní design; integrovaný výtok ochrana: optimální ochrana, dokonce při vymazáním Umstossen přístroje. Etrné k životnímu prostředí a pohodlné: vysoušeč vzduchu funguje bez proud, Geruchslos a bez škodlivých látek na vzduch v místnosti. Plísní, kondenzaci vody, hůl skvrny, odloupnutí tapety. Vlastnosti produktu: chrání spolehlivě před poškozením vlhkost jako např. Okamžité účinek: neabsorbuje kapalina je viditelný již po 12 hodin.
ZnačkaCeresit #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost7.2
Šířka0.39
Číslo díluCLAN4

3. WENKO

#ad

1 kg granulát, 8 x Wenko náhradní balení odvlhčovač vlhkosti

#ad
WENKO #ad - Ekologická a laboratorně testovaná kvalita. Okamžitý účinek až 3 měsíce bez spotřeby energie. Pro prostory do 50 m³. 1 kg doplňovacího bloku s účinnými látkami pro 1 kg zabijáka vlhkosti. Chrání stěny, auta a textilie před vlhkostí, nábytek, plísní a nepříjemnými pachy.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWenko #ad
Hmotnost19.84
Číslo díluWENKO
ModelkaWENKO

4. wisedry

#ad

Wisedry 50 gramů 10 balení silikagelový sáček silikagel mikrovlnná trouba regenerovatelný sáček s indikátorem pro bezpečné použití v koupelně potravinářské kvalitě

#ad
wisedry #ad - Pokud s námi nejste spokojeni, obraťte se přímo na tým zákaznických služeb společnosti wisedry, abyste kdykoli získali rychlé řešení. Rychle se znovu aktivuje 2 minuty rychle reaktivuje v mikrovlnné troubě.

Doporučujeme použít namísto modrého oranžového silikagelu. I nepoužité sáčky lze bez problémů skladovat. Safe double packing & easy storage uvnitř vakuově zabalený, vnější uzavřený sáček s uzavíráním z hliníkové fólie, který chrání balení vysoušedla před použitím před vlhkostí. Oranžové krystaly se zbarví do černo-zelené, když jsou stále více nasyceny vlhkostí. Vysoušecí prostředek indikující vlhkost obsahuje oranžový silikagel, který uživatelům umožňuje rychle zjistit, kdy je třeba vysoušedlo nabít nebo vyměnit.

Silikagel v potravinářské kvalitě – s vysokou absorpcí vlhkosti až 35 % jako vlastní hmotnost. Normální balení vysoušecího prostředku může potřebovat několik hodin. Bez chloridu kobaltnatého, bez poškození, netoxického, bez znečištění, bezpečné pro potraviny a léky.
Značkawisedry #ad
Výrobcewisedry #ad
Hmotnost1.17
Číslo díluVB-50G-6Pack
ModelkaVB-50G-6Pack

5. Airalia

#ad

Entfeuchter gegen Geruch für Kleidung, Schlafzimmer, Wohnwagen, Badezimmer, Airalia Luftentfeuchter Granulat, Wohnung, Luftentfeuchter Kleiderschrank zum Hängen 10er Pack

#ad
Airalia #ad - Flüssigkeit absorbieren und im unteren transparenten Teil des Beutels speichern. 10er luftentfeuchter set - mit unserem luftentfeuchter Set erhalten Sie 10 kleine Luftentfeuchter Beutel zum Aufhängen oder Legen, die Feuchtigkeit, Kondenswasser absorbieren und Gerüche verhindern.

Feuchtigkeit absorbierendes granulat - alle 10 Luftentfeuchter Granulat Beutel können bis zu 500 ml Feuchtigkeit bzw. Sichtbarer fÜllstand - dank des transparenten Materials des Auffangbeutels kann man erkennen, wie sich der Schrank Entfeuchter mit der Zeit mit Flüssigkeit füllt und ihn gegebenenfalls austauschen. Zum hängen einfach den kleinen Bügel Clips befestigen & aufhängen.

Recycelbar & praktisch - die luftentfeuchter beutel und deren Bügel sind komplett recycelbar und können gehängt oder gelegt werden. Ideal fÜr alle anwendungen - da die luftentfeuchter Beutel gelegt und aufgehängt werden können, eignen sie sich universell für Kleidung, Wohnung, Badezimmer, Kleiderschränke, Schlafzimmer & Wohnwagen.
ZnačkaAiralia #ad
Výška13.98
Délka0.98
Hmotnost0.49
Šířka6.3

6. CAGO

#ad

Dvojité balení 2,18 €/kg, 2 x granulát odvlhčovače vzduchu 4,8 kg sypký v 5l doplňovacím kbelíku

#ad
CAGO #ad - Inek začíná, jakmile je k dispozici nadměrná vlhkost prostoru. Množství granulátu z plnicího koše lze individuálně porcovat podle velikosti místnosti 1 kg / cca 15 m². Funguje bez proudu nebo baterií.

Optimální řešení pro sušení vzduchu v místnosti | 4–6 týdnů účinku, v závislosti na teplotě a vlhkosti. Rozsah dodávky: 2 x 4, 8 kg sypkého granulátu v hermeticky uzavíratelném 5l kbelíku – pro optimální skladování. Granulát váže vlhkost z okolí tím, že ji nasává, zhroutí a odkapává do nádoby. Etří náklady, které mohou vzniknout nežádoucí vlhkostí, jako např. Bez námahy: tento odvlhčovač vzduchu pracuje samostatně a reguluje vlhkost vzduchu až na optimální úroveň 40 – 60 %.

Rez, nabobtnané dřevo, plísně atd. Zabraňuje alergiím, které mohou vzniknout v důsledku delšího působení plísní a spór způsobených plísní. Možnost porcování. Inek: granulát odvlhčovače vzduchu je okamžitě připraven k použití pokud je k dispozici box na odvlhčovač.
ZnačkaCAGO #ad
VýrobceCAGO #ad
Hmotnost21.16
Číslo dílu307441S2

7. Ceresit

#ad

Henkel Ceresit odvlhčovač vzduchu tablety AERO 360 náplň 4 x 450 g Tab balení 2 ks

#ad
Ceresit #ad - Atraktivní design; integrovaná ochrana proti vytečení: Optimální ochrana, dokonce i při náhodném převržení přístroje. Okamžitý účinek: absorbovaná tekutina je viditelná již po 12 hodinách. Ekologický a pohodlný: odvlhčovač vzduchu funguje bez proudu, bez zápachu a bez uvolňování škodlivých látek do vzduchu v místnosti. Vlastnosti produktu: chrání spolehlivě před poškozením vlhkostí, skvrnami od skvrn, jako např. Plísní, kondenzací, odlepením tapet. Obsah: 4 x 450 g.
ZnačkaCeresit #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost3.6
Šířka0.39
Číslo díluCLAN4

8. vabiono

#ad

Doplňková balení, granulát v netkaném sáčku pro odvlhčovač vzduchu 10 x 1,2 kg VABIONO

#ad
vabiono #ad - Sůl se používá v kombinaci se zvlhčovači vzduchu, aby se vlhkost vzduchu v obytných prostorách udržovala na nízké úrovni.

Sůl chlorid vápenatý obsažená v sáčku je díky své hygroskopii účinným vysoušecím prostředkem. Tím je umožněno použití v obytných prostorách. Odstraněná vlhkost se hromadí jako tekutina v sběrné nádobě. Dodávané množství: 10 sáčků z netkané textilie à 1, 2 kg bez zápachu. Jedno balení je účinné dlouho. Vysoce kvalitní odběr vzduchu v místnosti přebytečnou vlhkost - základní cena: 1, 92 €/kg. Atd. Rozměry: 22 x 12 x 7 cm. Granulát se přitom pomalu rozpustí.
Značkavabiono #ad
Výška2.76
Délka8.66
Hmotnost26.46
Šířka4.72

9. WENKO

#ad

Redukce plísní a pachů, bílý, odkapávací miska, 2dílná sada zvlhčovačů, odvlhčovač vzduchu, WENKO Odvlhčovač vzduchu Cube, plnitelný, odvlhčovač vzduchu bez proudu, 500 g

#ad
WENKO #ad - Chrání před plísněmi – odvlhčovač vzduchu skončí s vlhkými, zvlněnými prostory a díky snížení vlhkosti vzduchu zajišťuje zdravé klima v místnosti. Inovativní design: náš odvlhčovač vzduchu cube vyniká vynikajícím a moderním designem, který byl oceněn porotou Plus X Awards 2017 za design a funkčnost.

Záchytná miska má přitom značný objem cca 3 l tekutiny. Jednoduchá manipulace – vlhkost absorbovaná granulátovým blokem jednoduše odkapává v odkapávací misce – jakmile se granulátový blok rozpustí, garáž, můžete jej jednoduše snadno nahradit novým blokem a vyprázdnit odkapávací misku. Odvlhčovač je ideální pro sklep, prádelnu nebo odkládací místnost.

Působivý univerzální – odvlhčovač vzduchu se hodí pro místnosti o velikosti 40 m³ a v závislosti na obsahu vlhkosti vzduchu je odvlhčuje až 2 měsíce. Ekologický: odvlhčovač vzduchu v místnosti chrání stěny, nábytek, plísní a nepříjemnými pachy – pracuje zcela bez elektřiny, textilie nebo auto před vlhkostí, je doplňovací a znovu použitelný. Součástí dodávky sušičky vzduchu je blok granulátu o hmotnosti 0, 5 kg účinné látky.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška5.12
Délka5.12
Hmotnost3.09
Šířka5.12
Číslo dílu69384800
Modelka69384800

10. Boadw

#ad

Boadw Odvlhčovač vzduchu 10 × 230 g, absorbér vlhkosti do sklepa, šatní skříň, protiplísňový, proti vlhkosti, deodorační taška na sušení, umývárny, ložnice

#ad
Boadw #ad - Každý odvlhčovací sáček může absorbovat maximálně 500 ml vlhkosti/vodu. Dné vytékání tyto odvlhčovací částice používají uvnitř kvalitní sáček dupont, aby byl zajištěn přístup ke vzduchu a zabránění úniku vody, čímž je vaše oblečení a soukromé předměty silně chráněny. Velká absorpce závěsné odvlhčovače zachycují přebytečnou vlhkost ze vzduchu a zachycují ji do sběrných sáčků.

Praktická bezpečnost tyto odvlhčovací sáčky do šatníku absorbují vlhkost díky fyzickému efektu odvlhčování, aniž by zatěžovaly uživatele a životní prostředí. Vyjměte ji a zavěste ji všude tam, koupelna, kuchyň, a pak začne pracovat pro suchou a příjemnou atmosféru. Vizuální balení viditelný odvlhčovač vzduchu vám umožní přehledně zkontrolovat nasbíranou vlhkost a oddělí také nasbíranou vlhkost od částic chloridu vápenatého, aby se zlepšila účinnost odvlhčování. Každý sáček na odvlhčování vzduchu obsahuje 0, které mohou efektivně zvětšit oblast odvlhčování, 51 lb 230 g globulárních částic chloridu vápenatého, aby bylo dosaženo výsledku rychlé absorpce.

Závěsné odvlhčovače vzduchu lepší než běžné odvlhčovače vzduchu, prádelna, jako je šatní skříň, kde ji potřebujete, tyto závěsné balíčky jsou vybaveny závěsnými háčky pro flexibilní použití doma a v uzavřených prostorách, obytný vůz, člun a sklep. Individuální balení pro každý závěsný sáček s absorpcí vlhkosti, můžete bez problémů zavěsit nový, když je sběrný sáček plný.
ZnačkaBoadw #ad
Výška5.91
Délka7.87
Hmotnost5.07
Šířka7.09