Top 10 Buchstützen Skulptur – Zarážky na knihy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Inkognito

#ad

Cca 1 kg • 67521 • Kancelář • Dárky • Vánoční předměty, Loriot opěrka na knihu "Pán v křesle 14 cm

#ad
Inkognito #ad - Lis na citrusy s angelou merkelovou nebo prasečí lampou, že sortiment je vždy příliš svěží a aktuální. Je prakticky zabaleno, na cestách a na výletech. A hodně se stává klasikou, známý z kultního filmu "Báječný svět Amélie".

Udrží i silné valinky na svém polici. Mnoho známých kreslířů, ilustrátorů a karikaturistů již léta kreslí a vtipkují pro inkognito a zajišťuje, jako např. Loriot knižní opěrka 11 x 11 cm ++ motiv: "pán v křesle" ++ zábava pro celou rodinu, a proto je vhodný i pro hraní na cestách, která patří do každého hráče – pro fanoušky Loriotu a ty, kteří by se chtěli stát.

Jedná se o produkt berlínského nakladatelství pohlednic Inkognito, který se svým sortimentem věnuje zaměření na umění, humor a satiru. Pastva pro oči, ručně malovaná, 1 kg těžká a 14 cm vysoká, s protiskluzovým plstěným dnem. Inkognito nabízí klasické a neobvyklé formáty pohlednic pro všechny příležitosti a příležitosti, stejně jako svévolný, často "šikmý" sortiment dárkových výrobků.
ZnačkaInkognito #ad
VýrobceInkognito GmbH #ad
Výška6.3
Délka8.27
Šířka6.5
Číslo dílu67521_SML
ModelkaHomme dans un fauteuil

2. Design Toscano

#ad

Rozměry: 12,5 x 4 x 20,5 cm, Design Toscano Opěrka na knihu ve tvaru gotického zámeckého draka

#ad
Design Toscano #ad - Vylezte na naše okřídlené draky těžké kameny, abyste ochránili knihovnu jedinečných knih v domě, kanceláři nebo dokonce na zahradě. Naše knižní konce v dračím designu měří 10 x 12, 5 x 20, 5 cm a váží 1 kg.

Naše dračí figurka, která zde funguje jako konce knih, je ručně litá z pravého drceného kamene, který je spojen designovou pryskyřicí s dlouhou životností a opatřen kamennou šedou kamufláží. Postavte si tento pár roztomilých sochařských draků a uchovávejte s nimi své asijské kuchařky nebo čínské menu ve své kuchyni v gotickém stylu. Tyto knihy gargoyle jsou exkluzivně pro značku design toscano a jsou ideálním dárkem pro dospělé, dívky a každého, chlapce, ženy, děti, muže, kdo rád čte.
ZnačkaDesign Toscano #ad
VýrobceDesign Toscano #ad
Výška8
Délka5
Hmotnost2.2
Šířka4
Číslo díluCL55773
ModelkaCL55773

3. Winterworm

#ad

Fashion Creative Edelstahl Dekorative kleine humanoide Buchstütze Paar Kung Fu Kungfu-Mann Buch-Organizer Metall Buchstützen Buchstütze Buchstütze Buchordner Home Office Bibliothek Dekoration Geburtstagsgeschenk B

#ad
Winterworm #ad - Die rostfreie Zinklegierung schützt vor Hitze und Feuer. Klassisches und innovatives Design. Starke korrosionsbeständigkeit, Umweltschutz. Leicht zu reinigen. Perfekt für dvds, Videospiele oder CDs. Ein tolles Geschenk für Buchliebhaber. Langlebig, niedlich, lebendig und modisch.
ZnačkaWinterworm #ad
VýrobceWinterworm #ad
Výška7.3
Délka6.3
Šířka2.8
Číslo díluTC326B
ModelkaTC326B

4. zü​ny

#ad

Zü​ny, Zuny série knižní zarážka pro regály, kancelářské dekorace, dinosauří bobo

#ad
zü​ny #ad - Iroký rozsah použití – ideální pro uspořádání vašich knih, časopisů nebo čehokoli, DVD, CD, co byste jinak chtěli stát na regálech nebo na vnitřní ploše. Všechny produkty Zuny nejsou hračky. Kromě krásného designu je každý výrobek zuny dodáván v jemném dárkovém balení, perfektní dárek pro vaše kolegy, Vánocům a jiným slavnostem.

Upozornění: vyhněte se přímému horku, nevětranému a vlhkému prostředí. Vysoká kvalita: všechny zarážky na knihy zuny jsou ručně vyráběné a používají syntetickou kůži, robustní švy, PP bavlna a železné kuličky uvnitř pomáhají knihu snadno držet. Nechte se touto nebojácnou ikonou od Zuny vyniknout a vyčnívat z davu.

Rozkošný tvar zvířete – zuny animal styling opěrka na knihy může být šarmantním a okouzlujícím dekorativním doplňkem ve vašem pokoji. Perfektní nápad na dárek: zuny zarážky na knihy jsou krásným kouskem, ke svatbě, přátele nebo rodinu k narozeninám, který doplní váš domov díky jedinečnému a elegantnímu designu. Není vhodné pro děti do 14 let.
Značkazü​ny #ad
Výrobcezü​ny #ad
Výška6.3
Délka8.5
Hmotnost2.09
Šířka4.8
Číslo díluZUBV09831014
ModelkaZUBV09831014

5. Veronese Design

#ad

Malteser Kreuzritter in Rüstung Schutztür mit Schwert dekorative Buchstütze

#ad
Veronese Design #ad - 17, 8 cm. Kunstvoll geformt und handgefertigt aus Gießharz mit unglaublichen aufwendigen Details. Höhe: 10, 8 cm. Metallic-bronze-finish, handbemalt mit roten Tönen, die die Kraft der Kreuzritter und feine Details zeigen. Ideal als geschenk für Militärgeschichtsfreunde und mittelalterliche Kunstsammler. Zeigt einen kreuzritter mit Kettennetzpanzer, der eine Tür mit einem Schwert trägt. Breit. Länge: 10, 2 cm.
ZnačkaVeronese Design #ad
VýrobceVeronese Design #ad
Výška7.62
Délka4.88
Hmotnost1.85
Šířka4.37
Číslo díluWU76972A4

6. Bellaa

#ad

Buchstützen aus Kunstharz im Vintage-Stil

#ad
Bellaa #ad - Eine klassisch aussehende Skulptur ist perfekt in der Küche oder im Esszimmer oder ideal für alle Gelegenheiten. Viele großhandels-angebote in meinem Shop, erhalten Sie mehr – unschlagbarer Preis nur einmal.

Industrial gear buchstützen, 7 cm, 15, diese buchstützen sind eine tolle Ergänzung für jedes Büro oder zu Hause. Diese sammlerstücke sind ein tolles geschenk für jeden Buchliebhaber und verleihen Ihrer Einrichtung einen Hauch von Stil. Buchstützen aus poly-Stein, 2 x 12, 2 Stück. Wir haben eine sehr begrenzte Lieferung, also verpassen Sie es nicht. Bellaa's distinguish; erstaunliche Qualität aus edlem Kunstharz; Vintage-Stil – Sammlerstücke, limitierte Auflage.
ZnačkaBellaa #ad
VýrobceBellaa #ad
Výška7
Délka5
Hmotnost3.84
Šířka5
Číslo díluunknown

7. Fasmov

#ad

Fasmov 1 Paar Buchstützen Ferris Wheel Metall Buchstützen Rutschfest Bücher Halter Kunst Buchstopper

#ad
Fasmov #ad - Lieferumfang: 1 Paar Buchstützen. Rutschfeste buchstützen haben gepolsterte Unterseite, um Kratzer auf ein Minimum zu reduzieren und ein Verrutschen zu verhindern. Dekorieren sie ihr arbeitszimmer und halten Sie Ihre Bücher organisiert und im Blick. Größe: 10 x 16 x 17 cm. Hält bücher vertikal organisiert und an Ort und Stelle, damit Bücher nicht leicht umkippen können.
ZnačkaFasmov #ad
VýrobceFasmov #ad
Výška5.91
Délka7.52
Hmotnost0.9
Šířka6.3
Číslo díluFerrisBookends-2pcs
ModelkaFerrisBookends-2pcs

8. Tebery

#ad

Dekorativní zarážky na knihy pro domácnost, kancelář, Tebery 1 pár držáků na knihy z ušlechtilé oceli, školu, knihovnu, protiskluzové

#ad
Tebery #ad - Slo patentu: 6132634. Těžké zarážky na knihy: opěrka na knihy je z ušlechtilé oceli, nabízí nejen trvanlivost a trvanlivost, nerezová, ale také kreativní, lesklá, nepraskne ani nezlomí, elegantní a jemná. Kreativní mužský design: umění a zajímavé umělecké figurky, psacím stolem a všemi druhy knih, perfektní pro kombinaci s vaší knihovnou, je báječný, ozdobte svůj pokoj a udržujte své knihy organizované a na dohledu.

Protiskluzový design: na rozdíl od běžných knižních obálek je vybaven protiskluzovými polstrovanými základnami, které jsou upevněny na noze a zajišťuje, že se libovolný počet knih může opřít o natažené rameno, aniž by sklouzl. Iroké možnosti použití: lze jej umístit na vaši kuchyňskou pracovní desku, k uchovávání kancelářských souborů na vašem psacím stole nebo na podporu Vašich oblíbených knih, pro uchování kuchařských knih, DVD sbírek na polici atd.

Praktické stříbrné zarážky na knihy: těžké knihy jsou velmi lehké, takže je nelze snadno překlopit, kancelářské dokumenty, spisy, sešity, učebnice, ideální také pro zakončení DVD a časy pro ukončení videoher.
ZnačkaTebery #ad
VýrobceTebery #ad
Výška76
Délka7.3
Šířka6.1
Číslo dílu709951064917
Modelka.

9. Inkognito

#ad

Kteří se chtějí stát. Je šikovně zabalená a proto vhodná pro hraní na cestách, na cestách a výletech., Loriot knižní opěrka 8,5 x 7,5 cm ++ motiv: "Muži v koupelně" ++ Zábava pro celou rodinu, která patří do každé hrací police – pro fanoušky Loriot a ty

#ad
Inkognito #ad - Klöbner z druhé strany. Praktický bytový doplněk pro vaši knihovnu? pro seriózní a veselý maják, 5 x 17 cm velká a cca 870 gramů. Loriot dělá knihy šťastnými: pan müller-lüdenscheidt ve vaně podepírá knihy z jedné strany, pro vlastní regál nebo jako originální dárek.

Jedná se o produkt berlínského nakladatelství pohlednic Inkognito, který se svým sortimentem věnuje zaměření na umění, humor a satiru. A hodně se stává klasikou, známý z kultního filmu "Báječný svět Amélie". Loriot knižní opěrka 8, 5 x 7, která patří do každého hráče – pro fanoušky loriot a ty, kteří se chtějí stát. Je prakticky zabaleno, 5 cm ++ motiv: "muži v koupelně" ++ Zábava pro celou rodinu, a proto je vhodný i pro hraní na cestách, na cestách a na výletech.

Inkognito nabízí klasické a neobvyklé formáty pohlednic pro všechny příležitosti a příležitosti, stejně jako svévolný, často "šikmý" sortiment dárkových výrobků. Mnoho známých kreslířů, jako např. Lis na citrusy s angelou merkelovou nebo prasečí lampou, ilustrátorů a karikaturistů již léta kreslí a vtipkují pro Inkognito a zajišťuje, že sortiment je vždy příliš svěží a aktuální. Každá knižní opěrka je 8, 5 x 7, Dr.
ZnačkaInkognito #ad
VýrobceInkognito GmbH #ad
Výška3.35
Délka6.69
Hmotnost1.92
Šířka2.95
Číslo dílu67520
Modelka67520_SML

10. Design Toscano

#ad

Design Toscano SP2524 Buchstützen auf Gusseisen Über den Zahn Bulldogge, mehrfarbig, Metall, Ständer und Stützen, 2,75 x 7,5 x 9 cm

#ad
Design Toscano #ad - Jedes stück wird individuell, von Hand, komplett farbig bemalt. Abmessungen: 9 x 7. 5 x 14 cm 1. 25 kg. Qualitativ hochwertiges, in der Gießerei nach uralten Techniken gegossenes Sammlerstück aus Eisen. Exklusiv für die marke design Toscano und perfekt für Ihr Heim und Ihren Garten.
ZnačkaDesign Toscano #ad
VýrobceDesign Toscano #ad
Výška5.5
Délka3
Hmotnost3
Šířka3.5
Číslo díluSP2524
ModelkaSP2524