Top 10 Apple Sport Loop 41mm – Náhradní pásky k chytrým hodinkám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Grafitový milánský tah, Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu, 45 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli grafitové

#ad
Apple #ad - Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone. S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu.

Udělejte si ekg. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším. Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. Vždy a všude. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace.

Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone. Nemusí být dostupné ve všech zemích. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma. Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, jóga, plavání a tanec.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluMKL33FD/A
ModelkaMKL33FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

2. Apple

#ad

Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu, 45 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli ve zlaté barvě, zlatý milánský tah

#ad
Apple #ad - S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu. Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání.

Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone.

Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone. Udělejte si ekg. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším. Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat. Nemusí být dostupné ve všech zemích. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, jóga, plavání a tanec. Vždy a všude.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluMKJY3FD/A
ModelkaMKJY3FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

3. Apple

#ad

41 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli ve stříbrné barvě, Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu, stříbrný milánský tah

#ad
Apple #ad - Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Udělejte si ekg. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Vždy a všude. Nemusí být dostupné ve všech zemích.

Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma. Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone. Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším.

Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu. Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluMKHX3FD/A
ModelkaMKHX3FD/A
ZárukaAuf ein (1) Jahr beschränkte Apple-Garantie – (Deutschland)

4. Apple

#ad

Apple Pásek k hodinkám – sportovní náramek – 45 mm – olivově zelený – jedna velikost

#ad
Apple #ad - Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.47
Délka11.5
Šířka2.91
Číslo díluMR2T3ZM/A
ModelkaMR2T3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

5. Apple

#ad

Midnight – standardní, Apple Watch 45 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký.

Náramky 41 mm se hodí k 38 mm a 40mm pouzdrům, 45 mm náramky k pouzdrům 42 mm a 44 mm. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní řemínek dodává se s díly pro S/M & M/L.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.24
Šířka19.69
Číslo díluMKUQ3ZM/A
ModelkaMKUQ3ZM/A
Záruka1 rok

6. Apple

#ad

Jetel, Regular, Apple Hodinky 41 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Náramky o průměru 41 mm se hodí k 38 mm a 40 mm pouzdru, 45 mm náramky k 42 mm a 44 mm krytům.

Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom úžasně měkký. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní náramek dodává se s díly pro S/M & M/L. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.24
Šířka5
Číslo díluMKU73ZM/A
ModelkaMKU73ZM/A
Záruka1 rok

7. Apple

#ad

Polární hvězda – standardní, Apple Watch 41 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom úžasně měkký.

Náramky o průměru 41 mm se hodí k 38 mm a 40 mm pouzdru, 45 mm náramky k 42 mm a 44 mm krytům. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní náramek dodává se s díly pro S/M & M/L.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.24
Šířka5
Číslo díluMKU93ZM/A
ModelkaMKU93ZM/A
Záruka1 rok

8. Apple

#ad

Apple Watch 44 mm sportovní řemínek – Black Unity – standardní

#ad
Apple #ad - Apple sportovní řemínek k hodinkám přizpůsobitelný pro délky S/M nebo M/L. Vaše vize spravedlivějšího světa inspiruje naše nasazení v boji proti výzvám a znevýhodněním, které dnes ještě existují.

Sportovní náramek black unity je inspirován panafrickou vlajkou, symbolem jednoty a sounáležitosti v rámci africké diaspory. Běžný – náramek pro obvod 140–210 mm. Sportovní náramek vyrobený ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je robustní, překvapivě měkký a disponuje pinovým uzávěrem s laserovým gravírováním "Truth. Solidarity. ". Vlajka znamená oběti, které musely opakovaně přinášet generace mužů a žen. Power. Apple podporuje organizace, které se zasazují o podporu rasové spravedlnosti a spravedlnosti.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.47
Délka11.5
Hmotnost0.24
Šířka2.91
Číslo díluMJ4W3ZM/A
ModelkaMJ4W3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

9. Apple

#ad

Apple Watch Band – sportovní náramek – 41 mm – Pride Edition – S/M

#ad
Apple #ad - Apple podporuje organizace, které zastupují zájmy LGBTQ+ a prosazují pozitivní změny. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Inovativní uzávěr je opatřen laserovým gravírováním "Designed with pride in California". Náramek je doplněn vhodným animovaným ciferníkem a vhodným pozadím pro iPhone.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.21
Číslo díluMRTL3ZM/A
ModelkaMRTL3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

10. Apple

#ad

Půlnoc – standardní, Apple Watch 41 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký.

Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Náramky 41 mm se hodí k 38 mm a 40mm pouzdrům, 45 mm náramky k pouzdrům 42 mm a 44 mm. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní řemínek dodává se s díly pro S/M & M/L.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.15
Šířka5
Číslo díluMKU83ZM/A
ModelkaMKU83ZM/A
Záruka1 rok